Všechny novinky Renaultu na pařížském autosalonu

Všechny novinky Renaultu na pařížském autosalonu

Tisková zpráva: U příležitosti světového autosalonu Mondial de l`Automobile 2002 Renault odhaluje jako světovou premiéru vyšší vývoj Clia V6. Nové Clio V6 získává novou karosérii a je vybaveno nově upraveným motorem spolu s 6-stupňovou ruční převodovkou specifického provedení.

Nejnovější z konceptů vozidel značky Renault - vozidlo Ellypse, bude vystaven vedle Kangoo break`up, který je novým konceptem na bázi Kangoo 4x4.

Koncept vozidla Ellypse byl projektován se zaměřením na respektování životního prostředí: design vozidla je řešen pro usnadnění demontáže a recyklování, vozidlo je vybaveno Diesel motorem vyšší třídy s nižší spotřebou, vyspělou technologií "X by wire" a zařízeními pro 42 voltů. Kangoo break`up, realizovaný na bázi Kangoo, se vydává cestou nových otevřených vozidel. Vzdává úctu požitkům z plenéru, přičemž si uchovává charakter rodinný, funkční a praktický, který získal úspěch vozidlu Kangoo.

Přední hvězdy stánku - Mégane II sedan a kupé otevírají cestu ke kompletní renovaci nabídky  Renault na úseku M1, zatímco Espace IV zahajuje novou vyšší řadu Renault. Přední hvězdy stánku - Mégane II sedan a kupé - otevírají cestu kompletní renovace nabídky Renault na úseku M1. Tento program zavádí nabídku dosud v tradici Renault nevídanou: individualizovaný sedan. Charakter vozidla lze shrnout do třech slov: kompaktní, výrazné a dynamické. Koncipován tak, aby nabízel optimální úroveň bezpečnosti všem a u všech sedadel, Mégane II navazuje na řadu svých předchůdců "best-in-class" co do bezpečnosti v daném druhu vozidel. Mégane II těží rovněž z posledních inovací v oblasti komfortu a inteligence palubního vybavení, jež byly Renaultem uplatněny u vyšších tříd.

Sága vozidel Twingo pokračuje s prezentací nové kolekce. Poté, co Twingo oslavilo výrobu dvoumilióntého kusu v červnu r. 2002, představuje svoji novou kolekci Nouvelle Collection: s poupraveným interiérem, novou nabídkou čalounění a novými, stále tak veselými barevnými odstíny, zdůrazňuje Twingo více než kdy jindy svoji eleganci.

Laguna II doplňuje svoji nabídku o verzi 2.2 dCi s automatickou převodovkou a jako předpremiéru prezentuje nevídaný 2.0 T. Laguna II rozšiřuje svoji nabídku vybavením motorem 2.2 dCi 16v napojeným na 5-stupňovou automatickou převodovku Proactive a předpremiérovou prezentací nevídané verze 2.0 T.

Dnes Espace IV postupuje ještě dál tím, že nabízí další zdokonalené vybavení, více modulární funkce a dosud nevídaný požitek ze života na palubě:  evoluční modulárnost, individualizovaný komfort, úroveň bezpečnosti bez kompromisu a speciálně řešenou ergonomii místa řidiče, spolu s vybavením  nejvýkonnějšími motory dané kategorie.

Vyslanec značky Renault - vozidlo Vel Satis - rozšiřuje svoji nabídku bezpečnostních a komfortních vybavení. Vel Satis je vybaven novou generací dynamické kontroly řízení ESP s kontrolou nedotáčení a přichází s nabídkou vybavení vozidla DVD přehrávačem.

Ze sportovní oblasti, tým Mild Seven Renault F1 Team pokračuje ve svém výkonnostním vzestupu s vytýčeným cílem získat v r. 2005 titul. Po úvodní formuli 1600 a 2000, Renault Sport Technologies představují nový závodní vůz Formule Renault V6 určený k účasti na prvním poháru v této disciplíně od r. 2003.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

bazar

Renault Thalia 1,4
Rok výroby: 2006
Stav: 52 888 km
Cena: 60 000 Kč
Renault Thalia 1,2
Rok výroby: 2007
Stav: 156 314 km
Cena: 56 000 Kč
Renault Megane 1,6
Rok výroby: 2014
Stav: 33 075 km
Cena: 200 000 Kč
Renault Scenic 2
Rok výroby: 2000
Stav: 171 885 km
Cena: 40 000 Kč
Renault Megane 1,9
Rok výroby: 2004
Stav: 168 436 km
Cena: 80 000 Kč
Renault Megane 1,5
Rok výroby: 2010
Stav: 81 661 km
Cena: 135 000 Kč
Nabídka dalších vozů
Test Renaultu Koleos: Druhý pokus je o dost lepší, ale není ozdob moc?

Renault Koleos

Tentokrát jsme se v naší recenzi zaměřili na druhou generaci Renaultu Koleos. Od předchůdce se vzdálil mílovými kroky.

17.  8.  2017 | Milan Lažanský | 4 příspěvky
Test Suzuki Ignis: Nejlevnější čtyřkolka boduje i tam, kde byste nečekali!

Suzuki Ignis

Naší recenzí tentokrát prošlo Suzuki Ignis - nejlevnější čtyřkolka na českém trhu.

13.  8.  2017 | Milan Lažanský | 34 příspěvků
Test ojetiny BMW Z4 (E85): Divoký design, ale také poctivá mechanika

Ojetina: BMW Z4

Příchod BMW Z4 způsobil po uhlazeném Z3 docela šok. Pod rozbouřenou karoserií se ale skrývá osvědčená technika. Na co si dát pozor?

12.  8.  2017 | David Rusol | 7 příspěvků