Všechny modely VW dostanou dotykové displeje

Šéf designér koncernu Walter de’ Silva prohlásil, že všechny budoucí modely automobilky Volkswagen dostanou dotykové displeje. Vidí v nich budoucnost, podle něj jsou mnohem intuitivnější na ovládání a také daleko bezpečnější, jelikož neodvádí tolik pozornosti.

Dotykové centrální displeje tak budou k dispozici pro všechny modely od Pola až po luxusní Phaeton. Není jen jasné, zda dostanou vozy tyto displeje do základní výbavy, nebo se jen rozšíří příplatková výbava o tuto položku, ale dá se očekávat ta druhá možnost.

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol | 2 příspěvky
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků