Volvo XC90 Sport, sport paket přímo z továrny

Pokud se vám zdá, že švédské SUV Volvo XC90 je málo sportovní, můžete si nyní při nákupu dopřát nového sportovního paketu.

Sport paket změní tvář Volva poměrně výrazně. Základem úpravy je dvojice nových 19" kol z lehké slitiny, nové nástavce blatníků v barvě vozu, dvojitá koncovka výfuku a sytá červená barva Passion. Navíc všechny díly s chromovaným povrchem dostaly novou úpravu ve stříbrném odstínu. V interiéru zákazník získá nové sportovní kožené sedačky, sportovní volant a pedály a nové dekorace ve stříbrném provedení.

Sportovním zážitkům má pomoci odladěný podvozek. Ted dostal tužší odladění pomocí tlumičů a stabilizátorů. Ve standardu lze najít také systém samočinného udržovaní světlé výšky a degresivní posilovač.

Paket je k dispozici k trojici motorů. Pro milovníky nafty je připraven pětiválec D5 o objemu 2,4 l s výkonem 136 kW (185 k). Pro příznivce benzínu je v nabídce šestiválec o objemu 3,2 l s výkonem 175 kW (238 k) a osmiválec 4,4 l o výkonu 232 kW (315 k).

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

 

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků