Volvo v nové reklamě postavilo čtyři náklaďáky na sebe. Výsledek ve světě nemá obdoby

Takové reklamy, jaké mají náklaďáky Volvo, ve světě jen tak neuvidíte.

Možná víte, že když se parta lidí od náklaďáků švédské značky Volvo sejde u natáčení reklamy, vznikne něco velmi zajímavého. Stačí si vzpomenout na unikátní kousek s Jean-Claude van Dammem, který udělal mezi tahači roznožku. Ostatně video si můžete připomenout dole pod článkem.

Volvo S90 a V90 po modernizaci: Mild-hybridní techniku doplňuje nová výbava

Volvo S90 a V90 po modernizaci: Mild-hybridní techniku doplňuje nová výbava

Reklamu měl na starosti režisér Andreas Nilsson, která má za sebou vedle zářezů u Volva i několik úspěšných hudebních videoklipů. Když se tak Volvo rozhodlo udělat další strhující a vtipnou reklamu na své novinky FH, FH16, FM a FMX, byl Nilsson jasná volba.

Reklama byla natočena v testovacím areálu značky a záběry nešetří blesky, temnou atmosférou a gradujícím soundtrackem v podobě skladby Chariots of fire od skladatele Vangelise. 

O elektrické Volvo XC40 je silný zájem. Švédská značka počítá desetitisíce zájemců

O elektrické Volvo XC40 je silný zájem. Švédská značka počítá desetitisíce zájemců

Tvůrci nešetřili originalitou a postavili všechny čtyři novinky na sebe. Na vrchol tohoto nákladního piedestalu se postavil šéf divize Roger Alm. Reklama je o to zajímavější, že na kamiony nebyla použita žádná počítačová kouzla, jak dokazuje i video z natáčení.

Chevrolet Corvette C1 vzbudil rozruch v centru Prahy. Tento rudý skvost řídí žena

Chevrolet Corvette C1

Kdy jste naposledy spatřili na silnici Chevrolet Corvette? Možná docela nedávno. Jenže se s vámi vsadíme o cokoliv, že původní typ C1 z poloviny 50. let to rozhodně nebyl. Přesto i v Česku jeden takový vzácný zámořský klenot jezdí!

dnes | Lukáš Prejzek | 3 příspěvky
Minitest BMW M850i xDrive Gran Coupé: Osm válců a čtyři věčně vysmáté hlavy

BMW M850i xDrive GC

Třetí karosářská varianta uzavírá náš obrázek o tom, jaká vlastně nová osmička je. Zároveň nám ale nedá si nevzpomenout na jedno z nejlepších aut na trhu. To je totiž také z Mnichova.

6.  8.  2020 | Vladimír Kadera | 29 příspěvků
Za volantem Volkswagenu ID.3 (150 kW): Zásadní? To ano! Ale vážně i revoluční?

Volkswagenu ID.3 (150 kW)

Pro značku Volkswagen má být zásadním modelem jako kdysi Brouk a Golf. Elektromobil ID.3 nabral zpoždění, teď se ale konečně hlásí o slovo.

4.  8.  2020 | Stanislav Kolman | 81 příspěvků