Volvo v nové reklamě postavilo čtyři náklaďáky na sebe. Výsledek ve světě nemá obdoby

Takové reklamy, jaké mají náklaďáky Volvo, ve světě jen tak neuvidíte.

Možná víte, že když se parta lidí od náklaďáků švédské značky Volvo sejde u natáčení reklamy, vznikne něco velmi zajímavého. Stačí si vzpomenout na unikátní kousek s Jean-Claude van Dammem, který udělal mezi tahači roznožku. Ostatně video si můžete připomenout dole pod článkem.

Volvo S90 a V90 po modernizaci: Mild-hybridní techniku doplňuje nová výbava

Volvo S90 a V90 po modernizaci: Mild-hybridní techniku doplňuje nová výbava

Reklamu měl na starosti režisér Andreas Nilsson, která má za sebou vedle zářezů u Volva i několik úspěšných hudebních videoklipů. Když se tak Volvo rozhodlo udělat další strhující a vtipnou reklamu na své novinky FH, FH16, FM a FMX, byl Nilsson jasná volba.

Reklama byla natočena v testovacím areálu značky a záběry nešetří blesky, temnou atmosférou a gradujícím soundtrackem v podobě skladby Chariots of fire od skladatele Vangelise. 

O elektrické Volvo XC40 je silný zájem. Švédská značka počítá desetitisíce zájemců

O elektrické Volvo XC40 je silný zájem. Švédská značka počítá desetitisíce zájemců

Tvůrci nešetřili originalitou a postavili všechny čtyři novinky na sebe. Na vrchol tohoto nákladního piedestalu se postavil šéf divize Roger Alm. Reklama je o to zajímavější, že na kamiony nebyla použita žádná počítačová kouzla, jak dokazuje i video z natáčení.

TEST RAM 1500 Longhorn 5.7 V8 HEMI: Hustý pracant i Rolls-Royce zároveň

RAM 1500 Longhorn HEMI

Americká auta jsou na českých silnicích stále docela úkazem. Jasným králem mezi nimi je RAM 1500, který jsme vyzkoušeli v kovbojské výbavě Longhorn a s pořádným motorem V8 pod kapotou!

5.  4.  2020 | Vladimír Kadera | 81 příspěvků
TEST Volkswagen Golf 1.5 eTSI DSG 1st Edition: Sesazený král Evropy vrací úder

Volkswagen Golf 1.5 eTSI DSG

Přestože se nový Volkswagen Golf tváří jako ten minulý, ve skutečnosti prošel komplexní proměnou. Spoléhá na elektrifikaci a přijel se zcela novým pojetím interiéru. Všechno to přináší zajímavé výhody, ale také jisté nevýhody.

1.  4.  2020 | Jan Mička | 60 příspěvků
Se Škodou Octavia 2.0 TDI Evo poprvé v Česku: Musí být nejlepší. Daří se jí to?

Škoda Octavia Combi 2.0 TDI Evo

Novou generaci Škody Octavia jsme poprvé vyzkoušeli rovnou na českých silnicích. Kombi s motorem 2.0 TDI Evo se tváří jako ideální služebák, navíc model jako takový nemá v rámci automobilky jednoduché poslání.

27.  3.  2020 | Jan Mička | 147 příspěvků