Volvo S40 a V40 Sport

Počínaje lednem 2001 rozšiřuje nabídku automobilky Volvo v České republice akční model Sport řady S/V 40. Tento model nabízí rozšířenou rozsáhlou sériovou výbavu a komfort cestování. Standardní výbava tohoto akčního modelu zahrnuje...
Volvo S40 a V40 Sport
Počínaje lednem 2001 rozšiřuje nabídku automobilky Volvo v České republice akční model Sport řady S/V 40.

Tento model nabízí rozšířenou rozsáhlou sériovou výbavu a komfort cestování. Standardní výbava tohoto akčního modelu zahrnuje prvky v ceně 100 000 Kč. Mimo jiné zahrnuje šestnáctipalcová litá kola v designu Ares nebo Cyber obutá do pneumatik o rozměru 205/50, přední a zadní spoiler s prvky Piano Black, dvojité čiré přední světlomety, řadicí páku s dekorem Piano Black.

Stejným dekorem je obložen také interiér. Dále má zákazník k dispozici čalounění Visby, výškově stavitelný volant potažený kůží, audio soupravu s šesti reproduktory, mechanickou klimatizaci, středovou loketní opěrku mezi předními sedadly, elektricky ovládání okna předních dveří, elektricky ovládaná a vyhřívaná vnější zpětná zrcátka nebo centrální zamykání.

Bohatá je i výbava bezpečnostní. Kromě dnes již běžných čelních airbagů, obsahuje výbava i hlavové a ramenní airbagy systému SIPS, boční airbgy, systém WHIPS na ochranu před nárazy ze zadu. Samozřejmostí je systém ABS s EDB (dělič brzdné síly).

Cena automobilu Volvo S40 Sport začíná na částce 700 000 Kč, za verzi s motorem o objemu 1.8 litru. V nabídce jsou také motory 2.0, 2.0T, T4 a také oba turbodiesely s výkony 75 i 85 kW.

Akční model Sport zůstává součástí nabídky do 6. dubna letošního roku.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Minitest Volkswagen Touareg Masaj 3.0 TDI: Nesnáším loučení!

VW Touareg Masaj 3.0 TDI (minitest)

Dnešním testem dáváme poslední sbohem druhé generaci Volkswagenu Touareg. Velké a bytelné SUV s oprávněnými terénními ambicemi tady s námi bude už doslova jenom pár týdnů.

dnes | Jan Mička | 7 příspěvků
Test Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D: Žádný úkol není nesplnitelný

Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D

Toyota sice v Evropě propaguje hybridy, stále však nabízí i nezničitelná auta, která ji v minulosti proslavila.

18.  1.  2018 | Radek Pecák | 11 příspěvků
Minitest Subaru Forester 2.0i-L: Vylepšený kmet dostal dvě oči navíc

Subaru Forester 2.0iL (minitest)

Forester chce v letošním roce k poctivému podvozku nabídnout i porci aktivní bezpečnosti. Přesvědčí matador kategorie i ty "bezpečně smýšlející"?

16.  1.  2018 | Milan Lažanský | 2 příspěvky