Volvo pomáhá dětem

Šek na 550 tisíc korun předali v neděli 19. prosince na slavnostním koncertu Heleny Vondráčkové zástupci společnosti Volvo Auto Czech ředitelce Nadace Naše dítě Zuzaně Baudyšové.

Již pátým rokem tak přispívají 500 korunami z každého prodaného vozu společnost Volvo Auto Czech a většina jejích autorizovaných dealerů – SvenCar, Centrum Praha, Dekom System, Rudolf Homolka, A. Charouz Kladno, CIVA Trans – Václav Cimburek a Autokomplex Zdeněk Matějka, Nadaci Naše dítě ve společném projektu s názvem Volvo pomáhá dětem.

Kromě každoročního finančního daru společnost Volvo Auto Czech bezplatně zapůjčila a provádí servis osobního automobilu Volvo. V listopadu nadace převzala  nové Volvo V50, jak symbolizuje i šek.
„Ráda bych poděkovala společnosti Volvo Auto Czech a jejím dealerům za dlouhodobou spolupráci a podporu Nadace Naše dítě,“ uvedla ředitelka nadace  Zuzana Baudyšová.

Nadace Naše dítě se v letošním roce stala hlavním partnerem společnosti Volvo Auto Czech v dalším projektu, zaměřeném na bezpečnost dětí s názvem Bezpečné silnice dětem. Jeho cílem je nejen upozornit na špatnou situaci v bezpečnosti dětí na silnicích, ale také pomoci při jejím řešení. "Společnost Volvo je v automobilovém průmyslu synonymem bezpečí. I to byl jeden z důvodů, proč jsme se rozhodli zaštítit jménem Nadace Naše dítě projekt Bezpečné silnice dětem,“ dodala na toto téma paní Baudyšová.

„Jsme rádi, že patříme mezi partnery Nadace Naše dítě, kterou považujeme za jednu z nejdůležitějších v ochraně dětí,“ řekl ředitel společnosti Volvo Auto Czech Desmond Mullan. „Ochrana dětí jako účastníků silničního provozu je i naší prioritou při konstrukci vozů Volvo i v dalších našich aktivitách,“ dodal Mullan.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Jeep Compass 2,0 MultiJet: Horal mezi praktičtějšími crossovery

Jeep Compass 2,0 MultiJet

Nový Jeep Compass chce na rozdíl od hranatého předchůdce více cílit na městské zákazníky a bodovat svým stylem. Přesto mezi konkurenty zůstává drsnější variantou.

12.  12.  2017 | Milan Lažanský | 2 příspěvky
Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 32 příspěvků
Minitest Renault Espace 1,8 TCe: Jak v obrovi slouží motor Alpine A110?

Renault Espace 1.8 TCe (minitest)

Renault Espace patří do kategorie velkých MPV. Tedy takových aut, která by mnohým často velmi hodila, ale nakonec si je koupí jen málokdo. Renault nyní připravil verzi, která je z mnoha hledisek velmi zajímavá.

9.  12.  2017 | Radek Pecák | 13 příspěvků