Volvo pomáhá dětem

Šek na 550 tisíc korun předali v neděli 19. prosince na slavnostním koncertu Heleny Vondráčkové zástupci společnosti Volvo Auto Czech ředitelce Nadace Naše dítě Zuzaně Baudyšové.

Již pátým rokem tak přispívají 500 korunami z každého prodaného vozu společnost Volvo Auto Czech a většina jejích autorizovaných dealerů – SvenCar, Centrum Praha, Dekom System, Rudolf Homolka, A. Charouz Kladno, CIVA Trans – Václav Cimburek a Autokomplex Zdeněk Matějka, Nadaci Naše dítě ve společném projektu s názvem Volvo pomáhá dětem.

Kromě každoročního finančního daru společnost Volvo Auto Czech bezplatně zapůjčila a provádí servis osobního automobilu Volvo. V listopadu nadace převzala  nové Volvo V50, jak symbolizuje i šek.
„Ráda bych poděkovala společnosti Volvo Auto Czech a jejím dealerům za dlouhodobou spolupráci a podporu Nadace Naše dítě,“ uvedla ředitelka nadace  Zuzana Baudyšová.

Nadace Naše dítě se v letošním roce stala hlavním partnerem společnosti Volvo Auto Czech v dalším projektu, zaměřeném na bezpečnost dětí s názvem Bezpečné silnice dětem. Jeho cílem je nejen upozornit na špatnou situaci v bezpečnosti dětí na silnicích, ale také pomoci při jejím řešení. "Společnost Volvo je v automobilovém průmyslu synonymem bezpečí. I to byl jeden z důvodů, proč jsme se rozhodli zaštítit jménem Nadace Naše dítě projekt Bezpečné silnice dětem,“ dodala na toto téma paní Baudyšová.

„Jsme rádi, že patříme mezi partnery Nadace Naše dítě, kterou považujeme za jednu z nejdůležitějších v ochraně dětí,“ řekl ředitel společnosti Volvo Auto Czech Desmond Mullan. „Ochrana dětí jako účastníků silničního provozu je i naší prioritou při konstrukci vozů Volvo i v dalších našich aktivitách,“ dodal Mullan.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Toyota C-HR 1,8 Hybrid: S nudou je třeba skoncovat!

Toyota C-HR 1,8 Hybrid

Největší světová automobilová značka přestala vyznávat teorii šedého středu. Crossover C-HR je toho zářným příkladem.

včera | Radek Pecák | 37 příspěvků
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 19 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků