Volvo pomáhá dětem

Šek na 550 tisíc korun předali v neděli 19. prosince na slavnostním koncertu Heleny Vondráčkové zástupci společnosti Volvo Auto Czech ředitelce Nadace Naše dítě Zuzaně Baudyšové.

Již pátým rokem tak přispívají 500 korunami z každého prodaného vozu společnost Volvo Auto Czech a většina jejích autorizovaných dealerů – SvenCar, Centrum Praha, Dekom System, Rudolf Homolka, A. Charouz Kladno, CIVA Trans – Václav Cimburek a Autokomplex Zdeněk Matějka, Nadaci Naše dítě ve společném projektu s názvem Volvo pomáhá dětem.

Kromě každoročního finančního daru společnost Volvo Auto Czech bezplatně zapůjčila a provádí servis osobního automobilu Volvo. V listopadu nadace převzala  nové Volvo V50, jak symbolizuje i šek.
„Ráda bych poděkovala společnosti Volvo Auto Czech a jejím dealerům za dlouhodobou spolupráci a podporu Nadace Naše dítě,“ uvedla ředitelka nadace  Zuzana Baudyšová.

Nadace Naše dítě se v letošním roce stala hlavním partnerem společnosti Volvo Auto Czech v dalším projektu, zaměřeném na bezpečnost dětí s názvem Bezpečné silnice dětem. Jeho cílem je nejen upozornit na špatnou situaci v bezpečnosti dětí na silnicích, ale také pomoci při jejím řešení. "Společnost Volvo je v automobilovém průmyslu synonymem bezpečí. I to byl jeden z důvodů, proč jsme se rozhodli zaštítit jménem Nadace Naše dítě projekt Bezpečné silnice dětem,“ dodala na toto téma paní Baudyšová.

„Jsme rádi, že patříme mezi partnery Nadace Naše dítě, kterou považujeme za jednu z nejdůležitějších v ochraně dětí,“ řekl ředitel společnosti Volvo Auto Czech Desmond Mullan. „Ochrana dětí jako účastníků silničního provozu je i naší prioritou při konstrukci vozů Volvo i v dalších našich aktivitách,“ dodal Mullan.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 1 příspěvek
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků