Volvo pomáhá dětem

Šek na 550 tisíc korun předali v neděli 19. prosince na slavnostním koncertu Heleny Vondráčkové zástupci společnosti Volvo Auto Czech ředitelce Nadace Naše dítě Zuzaně Baudyšové.

Již pátým rokem tak přispívají 500 korunami z každého prodaného vozu společnost Volvo Auto Czech a většina jejích autorizovaných dealerů – SvenCar, Centrum Praha, Dekom System, Rudolf Homolka, A. Charouz Kladno, CIVA Trans – Václav Cimburek a Autokomplex Zdeněk Matějka, Nadaci Naše dítě ve společném projektu s názvem Volvo pomáhá dětem.

Kromě každoročního finančního daru společnost Volvo Auto Czech bezplatně zapůjčila a provádí servis osobního automobilu Volvo. V listopadu nadace převzala  nové Volvo V50, jak symbolizuje i šek.
„Ráda bych poděkovala společnosti Volvo Auto Czech a jejím dealerům za dlouhodobou spolupráci a podporu Nadace Naše dítě,“ uvedla ředitelka nadace  Zuzana Baudyšová.

Nadace Naše dítě se v letošním roce stala hlavním partnerem společnosti Volvo Auto Czech v dalším projektu, zaměřeném na bezpečnost dětí s názvem Bezpečné silnice dětem. Jeho cílem je nejen upozornit na špatnou situaci v bezpečnosti dětí na silnicích, ale také pomoci při jejím řešení. "Společnost Volvo je v automobilovém průmyslu synonymem bezpečí. I to byl jeden z důvodů, proč jsme se rozhodli zaštítit jménem Nadace Naše dítě projekt Bezpečné silnice dětem,“ dodala na toto téma paní Baudyšová.

„Jsme rádi, že patříme mezi partnery Nadace Naše dítě, kterou považujeme za jednu z nejdůležitějších v ochraně dětí,“ řekl ředitel společnosti Volvo Auto Czech Desmond Mullan. „Ochrana dětí jako účastníků silničního provozu je i naší prioritou při konstrukci vozů Volvo i v dalších našich aktivitách,“ dodal Mullan.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

dnes | Milan Lažanský | 2 příspěvky
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 33 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků