Volvo Ocean Race, jachtařská edice přichází

Prestižní jachtařské závody okolo světa se pořádají již více než dvacet pět let. Za tu dobu si Volvo Ocean Race, neboli Whitbread Round the World Race, stalo velmi prestižní a mezi jachtaři celého světa velmi uznávaným podnikem.

V rámci letošního ročníku přichází Volvo opět se speciální edici svých modelů V70, XC70 a XC90 s označením Ocean Race. Modře lakované kombi a SUV nabízí pouze speciální paket nových doplňků a výbavy navíc. Výkon zůstal zachován a technické zlepšení zde nenajdete.

Klepněte pro větší obrázek
Volvo Ocean Race
Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol | 3 příspěvky
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků