Volvo Auto Czech pomáhá postiženým lyžařům

Vedoucí reprezentačního týmu Ing. Roman Gronský představil na tiskové konferenci v pražském Kongresovém centru nominované reprezentanty na Světový pohár konaný od 1. do 4. března v Ogdenu - Snow Basin u Salt Lake City.
Volvo Auto Czech pomáhá postiženým lyžařům
Vedoucí reprezentačního týmu Ing. Roman Gronský představil na tiskové konferenci v pražském Kongresovém centru nominované reprezentanty na Světový pohár konaný od 1. do 4. března v Ogdenu - Snow Basin u Salt Lake City.

Rozhodnutím Sportovně technické komise a realizačního týmu lyžování Českého svazu tělesně postižených sportovců byli nominováni: Ing. Stanislav Loska, Michal Nevrkla a Jan Dostál.

Všichni nominovaní sportovci odlétají do USA koncem února a cílem je nejen dobré umístění, ale i perspektiva nominace na zimní paralympiádu.

„Zajistit účast reprezentantů na takovéto soutěži je velmi nákladné a zdaleka přesahuje rámec možností Českého svazu tělesně postižených sportovců. Proto bych velmi rád při této příležitosti poděkoval našemu sponzoru, firmě Volvo Auto Czech, bez jehož pomoci by se vybraní sportovci nemohli závodu zúčastnit. Volvo tak navazuje na aktivní podporu zimních sportů, která byla zřetelně vidět na olympiádě i paralympiádě v norském Lillehammeru. Tam byly osobní vozy Volvo oficiálně používány v náročných zimních podmínkách k přepravě všech účastníků. Díky podpoře firmy Volvo Auto Czech se jádro českého týmu tělesně postižených sportovců pokusí navázat na dosavadní úspěchy, které mohou být odrazovým můstkem k zisku dalších medailí na příštím MS a paralympiádě,“ konstatoval vedoucí reprezentačního týmu Ing. R. Gronský.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol | 3 příspěvky
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků