Volný čas s pick-upem z dílny Volkswagenu

Prototyp pick-upu, postaveného na platformě T5, představil Volkswagen na veletrhu v Düsseldorfu. Tento prototyp s dvojitou kabinou byl nazván "Hymer IDC" a je určený především pro volný čas. Pro nákladní prostor použivá hliníkové prvky, díky nimž je velmi variabilní. Odstranitelné bočnice pak umožňují pohodlně nakládat i těžší náklad jako motocykl, kola nebo jiné vybavení pro dovolenou.

Hymer IDC je vybaven naftovým agregátem z produkce VW o objemu 2.5 l a výkonu 128 kW (174 k). Stojí na 18" kolech z hlinikové slitiny, které se zvládnou otáčet i pod velmi slušnou celkovou hmotností 3 500 kg. Zda tento pick-up skutečně půjde do výroby zatím není známo. 

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 18 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků