Volkswagen zvažuje vstup do Formule 1

Již delší dobu prosakují navenek informace, že by se automobilka Volkswagen mohla začít aktivně pohybovat ve Formuli 1. Nemá ovšem jít o vybudování vlastní stáje, což by pro automobilku pravděpodobně nebylo finančně neúnosné, ale spíše o spolupráci s již existující stájí. Jako nejpravděpodobnější se jeví spojení Volkswagenu a rakouské stáje Red Bull. Již nyní totiž funguje spolupráce mezi Red Bullem a Audi při závodech DTM, kde je výrobce nápojů sponzorem stáje. VW nyní hodlá vyvinout formulový motor pod křídly dceřinného Audi, který by se měl zhruba v horizontu dvou let objevit právě v monopostech Red Bullu.

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 18 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků