Volkswagen zvažuje vstup do Formule 1

Již delší dobu prosakují navenek informace, že by se automobilka Volkswagen mohla začít aktivně pohybovat ve Formuli 1. Nemá ovšem jít o vybudování vlastní stáje, což by pro automobilku pravděpodobně nebylo finančně neúnosné, ale spíše o spolupráci s již existující stájí. Jako nejpravděpodobnější se jeví spojení Volkswagenu a rakouské stáje Red Bull. Již nyní totiž funguje spolupráce mezi Red Bullem a Audi při závodech DTM, kde je výrobce nápojů sponzorem stáje. VW nyní hodlá vyvinout formulový motor pod křídly dceřinného Audi, který by se měl zhruba v horizontu dvou let objevit právě v monopostech Red Bullu.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků