Volkswagen zvažuje postavit v Česku další závod

Dle německých deníků hodlá německá automobilka Volkswagen postavit zcela nový závod a jako horký kandidát má být Česká republika. Automobilka totiž potřebuje výrobní kapacity v řádu stovek tisíc vozů ročně a ty v současnosti nemá.

Továrna by měla být určena pro nový model, který bude odvozen od studie Up! a který bude pod svou značkou vyrábět nejen Volkswagen, ale také Škoda a Seat. A nový závod by pak měl vyrábět tento model pro všechny tři automobilky.

Definitivně má být o investici rozhodnuto v březnu.

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

včera | David Rusol
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků