Volkswagen v červnu ukončí výrobu čtvrté generace Golfu

Německá automobilka Volkswagen definitivně ukončí ve svých evropských závodech výrobu čtvrté generace Golfu. Ta se udržela ve výrobě až do dnešních dnů, protože Volkswagen nepřinesl některé karosářské varianty odvozené od nové, páté generace. Pokud si tak chtěl zákazník objednat klasické kombi (u VW značené jako Variant), musel sáhnout po čtvrté generaci Golfu Variant. Ta sice prošla některými modifikacemi a dostala některé prvky z páté generace, ovšem podvozek, ale i design zůstal při starém. Golf Variant čtvrté generace naposled vyjede z výrobních linek v červnu letošního roku a zatím bez náhrady, VW zřejmě spoléhá v praktičnost Golfu Plus.
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 17 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků