Volkswagen v červnu ukončí výrobu čtvrté generace Golfu

Německá automobilka Volkswagen definitivně ukončí ve svých evropských závodech výrobu čtvrté generace Golfu. Ta se udržela ve výrobě až do dnešních dnů, protože Volkswagen nepřinesl některé karosářské varianty odvozené od nové, páté generace. Pokud si tak chtěl zákazník objednat klasické kombi (u VW značené jako Variant), musel sáhnout po čtvrté generaci Golfu Variant. Ta sice prošla některými modifikacemi a dostala některé prvky z páté generace, ovšem podvozek, ale i design zůstal při starém. Golf Variant čtvrté generace naposled vyjede z výrobních linek v červnu letošního roku a zatím bez náhrady, VW zřejmě spoléhá v praktičnost Golfu Plus.
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 1 příspěvek
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků