Volkswagen Touareg je čtyřkolkou roku 2004 v ČR

Na slavnostním večeru při příležitosti zahájení veletrhu Autotec 2004 byly vyhlášeny výsledky čtenářské ankety o nejoblíbenější automobil 4x4 roku 2004. Čtenářská soutěž, jejímž vyhlašovatelem byl časopis 4x4 Automagazín, volila vítěze celkem ve třech kategoriích: nejoblíbenější vůz SUV, off-road a pickup. Z tohoto hlasování pak vzešel i absolutní vítěz.

Touareg zvítězil v kategorii off-road, do které byly zařazeny terénní automobily, které se nezaleknou náročnějšího terénu, mají kromě trvalého nebo přiřaditelného pohonu všech kol ve výbavě nejrůznější mechanické nebo elektronické trakční pomůcky, a především účinnou redukční převodovku. Rovněž se stal absolutně nejoblíbenější čtyřkolkou.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

TEST Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR: Padne jako ulitý!

Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR

Pokud si u nás chce koupit Seat Ibiza se čtyřválcovým motorem, musíte chtě nechtě sáhnout po patnáctistovce TSI, navíc výhradně v provedení FR. Je to zároveň kombinace, která nás fakt baví!

22.  3.  2018 | Jan Mička | 53 příspěvků
TEST Toyota C-HR 1,8 Hybrid: S nudou je třeba skoncovat!

Toyota C-HR 1,8 Hybrid

Největší světová automobilová značka přestala vyznávat teorii šedého středu. Crossover C-HR je toho zářným příkladem.

20.  3.  2018 | Radek Pecák | 73 příspěvků
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 19 příspěvků