Volkswagen Touareg je čtyřkolkou roku 2004 v ČR

Na slavnostním večeru při příležitosti zahájení veletrhu Autotec 2004 byly vyhlášeny výsledky čtenářské ankety o nejoblíbenější automobil 4x4 roku 2004. Čtenářská soutěž, jejímž vyhlašovatelem byl časopis 4x4 Automagazín, volila vítěze celkem ve třech kategoriích: nejoblíbenější vůz SUV, off-road a pickup. Z tohoto hlasování pak vzešel i absolutní vítěz.

Touareg zvítězil v kategorii off-road, do které byly zařazeny terénní automobily, které se nezaleknou náročnějšího terénu, mají kromě trvalého nebo přiřaditelného pohonu všech kol ve výbavě nejrůznější mechanické nebo elektronické trakční pomůcky, a především účinnou redukční převodovku. Rovněž se stal absolutně nejoblíbenější čtyřkolkou.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

dnes | Miro Mihálik | 12 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 19 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 205 příspěvků