Volkswagen Touareg je čtyřkolkou roku 2004 v ČR

Na slavnostním večeru při příležitosti zahájení veletrhu Autotec 2004 byly vyhlášeny výsledky čtenářské ankety o nejoblíbenější automobil 4x4 roku 2004. Čtenářská soutěž, jejímž vyhlašovatelem byl časopis 4x4 Automagazín, volila vítěze celkem ve třech kategoriích: nejoblíbenější vůz SUV, off-road a pickup. Z tohoto hlasování pak vzešel i absolutní vítěz.

Touareg zvítězil v kategorii off-road, do které byly zařazeny terénní automobily, které se nezaleknou náročnějšího terénu, mají kromě trvalého nebo přiřaditelného pohonu všech kol ve výbavě nejrůznější mechanické nebo elektronické trakční pomůcky, a především účinnou redukční převodovku. Rovněž se stal absolutně nejoblíbenější čtyřkolkou.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol | 3 příspěvky
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků