Volkswagen Touareg je autem 4x4 roku 2004

Čtenáři magazínu Off Road zvolili Volkswagen Touareg jako off-road roku; oficiální název ocenění zní 2004 „4x4 of the year“. Pro Touareg hlasovalo v kategorii Luxury SUV celkem 39,9 procent čtenářů, vůz dostal o dvacet procent více hlasů než další v pořadí, Porsche Cayenne a Volvo XC90. Tisková zpráva automobilky bohužel neupřesňuje, v jaké zemi zmíněný časopis vychází. Ať je to tak či onak, Volkswagen může mít ze svého SUV radost; sbírá ocenění v různých zemích a má velmi dobré prodejní výsledky. Např. v Německu je to nejprodávanější vůz své kategorie.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol | 3 příspěvky
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků