Volkswagen Touareg jako papamobil

Nový papež Benedikt XVI. pochází z Německa, takže není divu, že chystá návštěvu Kolína nad Rýnem ku příležitosti světového dnu křesťanské mládeže letos v srpnu. Během této návštěvy mu podle Auto Motor und Sportu poslouží nový papamobil, který bude vycházet z Volkswagenu Touareg; papež Jan Pavel II. používal vůz značky Mercedes-Benz. Nový papamobil dostane v zádi neprůstřelnou kukaň, v níž bude moci papež stát a kynout věřícím. Barva bude samozřejmě sněhově bílá.

Server iHned.cz uvádí, že by nový papamobil mohl pocházet od BMW, a to díky faktu, že nový papež pochází z Bavorska. V úvahu by přicházel předělaný model X5.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků