Volkswagen Tiguan R Line, ostré CUV si to namířilo do Essenu

Jedna z nejvýznamnějších tuningových výstav v německém Essenu bude letos místem, kde se veřejnosti představí model Tiguan v továrním paketu R Line. Ten je zaměřen především na estetickou stránku vozu a určen je spíše pro ty, kterým záleží víc na vzhledu než na výkonu.

Tiguan s přívlastkem R se bude pyšnit sportovním bodykitem, mohutnějším a agresivnějším vzhledem a sportovně laděním interiérem. Vzadu pak nesmí chybět logo verze R, aby i laik poznal, že to není jen tak ledajaký Tiguan.

Volkswagen Tiguan „s eRkem na hřbetu“ se tak přidá do rodiny sportovně vypadajících modelům Golf, Passat, Touran a Tuareg. Automobilka zatím neuvedla žádné bližší informace o této sadě optického vylepšení, lze však usuzovat, že zákazník si bude v poměrně velké míře vybrat, jaké doplňky pro svůj vůz chce. 

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Volkswagen Tiguan R Line
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků