Volkswagen Tiguan R Line, ostré CUV si to namířilo do Essenu

Jedna z nejvýznamnějších tuningových výstav v německém Essenu bude letos místem, kde se veřejnosti představí model Tiguan v továrním paketu R Line. Ten je zaměřen především na estetickou stránku vozu a určen je spíše pro ty, kterým záleží víc na vzhledu než na výkonu.

Tiguan s přívlastkem R se bude pyšnit sportovním bodykitem, mohutnějším a agresivnějším vzhledem a sportovně laděním interiérem. Vzadu pak nesmí chybět logo verze R, aby i laik poznal, že to není jen tak ledajaký Tiguan.

Volkswagen Tiguan „s eRkem na hřbetu“ se tak přidá do rodiny sportovně vypadajících modelům Golf, Passat, Touran a Tuareg. Automobilka zatím neuvedla žádné bližší informace o této sadě optického vylepšení, lze však usuzovat, že zákazník si bude v poměrně velké míře vybrat, jaké doplňky pro svůj vůz chce. 

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Volkswagen Tiguan R Line
TEST Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR: Padne jako ulitý!

Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR

Pokud si u nás chce koupit Seat Ibiza se čtyřválcovým motorem, musíte chtě nechtě sáhnout po patnáctistovce TSI, navíc výhradně v provedení FR. Je to zároveň kombinace, která nás fakt baví!

včera | Jan Mička | 42 příspěvků
TEST Toyota C-HR 1,8 Hybrid: S nudou je třeba skoncovat!

Toyota C-HR 1,8 Hybrid

Největší světová automobilová značka přestala vyznávat teorii šedého středu. Crossover C-HR je toho zářným příkladem.

20.  3.  2018 | Radek Pecák | 67 příspěvků
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 19 příspěvků