Volkswagen Tiguan R Line, ostré CUV si to namířilo do Essenu

Jedna z nejvýznamnějších tuningových výstav v německém Essenu bude letos místem, kde se veřejnosti představí model Tiguan v továrním paketu R Line. Ten je zaměřen především na estetickou stránku vozu a určen je spíše pro ty, kterým záleží víc na vzhledu než na výkonu.

Tiguan s přívlastkem R se bude pyšnit sportovním bodykitem, mohutnějším a agresivnějším vzhledem a sportovně laděním interiérem. Vzadu pak nesmí chybět logo verze R, aby i laik poznal, že to není jen tak ledajaký Tiguan.

Volkswagen Tiguan „s eRkem na hřbetu“ se tak přidá do rodiny sportovně vypadajících modelům Golf, Passat, Touran a Tuareg. Automobilka zatím neuvedla žádné bližší informace o této sadě optického vylepšení, lze však usuzovat, že zákazník si bude v poměrně velké míře vybrat, jaké doplňky pro svůj vůz chce. 

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Volkswagen Tiguan R Line
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

včera | Milan Lažanský | 51 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků