Volkswagen T-Roc R se už testuje. Dvoulitr TSI nabídne 300 koní

Volkswagen T-Roc dostane vysoce výkonnou verzi R. Tu se povedlo nafotit při testech na německých silnicích.

Fotografové nelenili a přinesli nám další zajímavé snímky. Tentokrát se jim povedlo zachytit vysoce výkonnou verzi R modelu T-Roc. Ještě před oficiální premiérou se nám tak naskytl pohled na nezahalenou novinku.

Už během loňského roku prozradil generální ředitel automobilky Herbert Diess webu Auto Express, že se kompaktní SUV dočká vysoce výkonné verze. Teď se jejich fotografům povedlo tenhle kousek nafotit při testování na německých silnicích. 

Volkswagen Golf R s manuálem končí. Velké změny čekají i GTI

Volkswagen Golf R s manuálem končí. Velké změny čekají i GTI

Snímky již na pohled prozrazují odlišnosti výkonné verze od té běžné. Verze R nabídne nižší světlou výšku či čtyři koncovky výfuku. Tak jako jsme zvyklí například u Golfu R.

Čtvrtfinále MS v hokeji: Češi ve čtvrtek po stěhování vyzvou USA

"Po výkonných SUV je poptávka. Některé prémiové automobily jsou již poměrně úspěšné. Souhlasím s tím, že je to vhodný krok pro značku," řekl Herbert Diess. 

Víme, že na cestě je už výkonný Cupra Ateca. Volkswagen T-Roc R bude využívat stejnou platformu a hnací ústrojí. Mohl by se tak stát prvním kandidátem, který se objeví na trhu. Pod kapotou můžeme očekávat přeplňovaný dvoulitr, jaký využívají také Cupra Ateca a Golf R. Výkon bude okolo 300 koní, což je pro městské SUV více než dost!

TEST DS 7 Crossback PureTech 225: Extravagance bez kompromisů?

DS 7 Crossback PureTech 225

Zcela samostatná značka DS je tu a model 7 s dodatkem Crossback je startem nové éry. Vyzkoušeli jsme nejsilnější benzínové provedení a sportovně laděnou výbavu.

dnes | Milan Lažanský | 22 příspěvků
TEST Ford Mustang Bullitt: Všechno nejlepší, Franku!

Ford Mustang Bullitt

Bylo by fajn se v testu Fordu Mustang vyhnout otřepaným frázím o amerických svalech a podobně. Obávám se ale, že dnes to nevyjde. Obzvláště, když tady máme ikonický Bullitt!

15.  11.  2018 | Jan Mička | 63 příspěvků
TEST Peugeot 508 GT PureTech 225 : Nejlepší obranou střední třídy je útok!

Peugeot 508 GT PureTech 225

Peugeot se ve střední třídě rozhodl k opravdu radikálnímu kroku. Je to lék na umírající segment, nebo už zašli příliš daleko?

10.  11.  2018 | Milan Lažanský | 51 příspěvků