Volkswagen: Sleva na užitkové automobily Transporter

Bezpečnostní slevy, tak je možné charakterizovat akci, kterou pro své budoucí zákazníky připravil český dovozce automobilů Volkswagen.
Volkswagen: Sleva na užitkové automobily Transporter
Bezpečnost je prvkem, který by měl vždy být na prvním místě. Obzvláště to platí u automobilů, u kterých se počítá s velkým počtem ujetých kilometrů, což je i případ většiny Transporterů.

Pro zákazníky jsou tedy připraveny dva balíčky, které zahrnují bezpečnostní výbavu. První obsahuje airbag řidiče a protiblokovací systém brzd ABS. Jeho celková cena je stanovena na Kč 15 000,- bez DPH, tedy na méně než polovinu součtu běžných cen obou prvků.

Druhý balíček obsahuje airbag řidiče, protiblokovací systém brzd ABS a navíc ještě airbag pro spolujezdce. Celková cena za balíček je stanovena na 60 % součtu běžných cen těchto tří prvků, tedy na Kč 28 000,- DPH

Protože by se měla bezpečnost stát hlavní argumentem při výběru automobilů, je krok Volkswagenu chvályhodný, ještě lepší by však bylo, kdyby tyto prvky byly součástí standardní výbavy.

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

dnes | Milan Lažanský | 6 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků