Volkswagen: Sleva na užitkové automobily Transporter

Bezpečnostní slevy, tak je možné charakterizovat akci, kterou pro své budoucí zákazníky připravil český dovozce automobilů Volkswagen.
Volkswagen: Sleva na užitkové automobily Transporter
Bezpečnost je prvkem, který by měl vždy být na prvním místě. Obzvláště to platí u automobilů, u kterých se počítá s velkým počtem ujetých kilometrů, což je i případ většiny Transporterů.

Pro zákazníky jsou tedy připraveny dva balíčky, které zahrnují bezpečnostní výbavu. První obsahuje airbag řidiče a protiblokovací systém brzd ABS. Jeho celková cena je stanovena na Kč 15 000,- bez DPH, tedy na méně než polovinu součtu běžných cen obou prvků.

Druhý balíček obsahuje airbag řidiče, protiblokovací systém brzd ABS a navíc ještě airbag pro spolujezdce. Celková cena za balíček je stanovena na 60 % součtu běžných cen těchto tří prvků, tedy na Kč 28 000,- DPH

Protože by se měla bezpečnost stát hlavní argumentem při výběru automobilů, je krok Volkswagenu chvályhodný, ještě lepší by však bylo, kdyby tyto prvky byly součástí standardní výbavy.

Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků
TEST: Moto Guzzi Audace Carbon – Pořádná stylovka za půl milionu

Moto Guzzi Audace Carbon

Pokud jste rádi středem pozornosti, milujete bloumání krajinou bez určeného cíle a neplánujete tripy delší než 200 km, mohla by vás tahle fajnová Guzzi zajímat. Ohromuje svým charakterem a její motor vás nadchne stejně jako italský smysl pro detail.

28.  9.  2017 | Michal Žďárský | 11 příspěvků