Volkswagen: Sleva na užitkové automobily Transporter

Bezpečnostní slevy, tak je možné charakterizovat akci, kterou pro své budoucí zákazníky připravil český dovozce automobilů Volkswagen.
Volkswagen: Sleva na užitkové automobily Transporter
Bezpečnost je prvkem, který by měl vždy být na prvním místě. Obzvláště to platí u automobilů, u kterých se počítá s velkým počtem ujetých kilometrů, což je i případ většiny Transporterů.

Pro zákazníky jsou tedy připraveny dva balíčky, které zahrnují bezpečnostní výbavu. První obsahuje airbag řidiče a protiblokovací systém brzd ABS. Jeho celková cena je stanovena na Kč 15 000,- bez DPH, tedy na méně než polovinu součtu běžných cen obou prvků.

Druhý balíček obsahuje airbag řidiče, protiblokovací systém brzd ABS a navíc ještě airbag pro spolujezdce. Celková cena za balíček je stanovena na 60 % součtu běžných cen těchto tří prvků, tedy na Kč 28 000,- DPH

Protože by se měla bezpečnost stát hlavní argumentem při výběru automobilů, je krok Volkswagenu chvályhodný, ještě lepší by však bylo, kdyby tyto prvky byly součástí standardní výbavy.

TEST Jeep Compass 2,0 MultiJet: Horal mezi praktičtějšími crossovery

Jeep Compass 2,0 MultiJet

Nový Jeep Compass chce na rozdíl od hranatého předchůdce více cílit na městské zákazníky a bodovat svým stylem. Přesto mezi konkurenty zůstává drsnější variantou.

12.  12.  2017 | Milan Lažanský | 2 příspěvky
Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 32 příspěvků
Minitest Renault Espace 1,8 TCe: Jak v obrovi slouží motor Alpine A110?

Renault Espace 1.8 TCe (minitest)

Renault Espace patří do kategorie velkých MPV. Tedy takových aut, která by mnohým často velmi hodila, ale nakonec si je koupí jen málokdo. Renault nyní připravil verzi, která je z mnoha hledisek velmi zajímavá.

9.  12.  2017 | Radek Pecák | 13 příspěvků