Volkswagen: Sleva na užitkové automobily Transporter

Bezpečnostní slevy, tak je možné charakterizovat akci, kterou pro své budoucí zákazníky připravil český dovozce automobilů Volkswagen.
Volkswagen: Sleva na užitkové automobily Transporter
Bezpečnost je prvkem, který by měl vždy být na prvním místě. Obzvláště to platí u automobilů, u kterých se počítá s velkým počtem ujetých kilometrů, což je i případ většiny Transporterů.

Pro zákazníky jsou tedy připraveny dva balíčky, které zahrnují bezpečnostní výbavu. První obsahuje airbag řidiče a protiblokovací systém brzd ABS. Jeho celková cena je stanovena na Kč 15 000,- bez DPH, tedy na méně než polovinu součtu běžných cen obou prvků.

Druhý balíček obsahuje airbag řidiče, protiblokovací systém brzd ABS a navíc ještě airbag pro spolujezdce. Celková cena za balíček je stanovena na 60 % součtu běžných cen těchto tří prvků, tedy na Kč 28 000,- DPH

Protože by se měla bezpečnost stát hlavní argumentem při výběru automobilů, je krok Volkswagenu chvályhodný, ještě lepší by však bylo, kdyby tyto prvky byly součástí standardní výbavy.

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 18 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků