Volkswagen si “zahraje” v Expertech

Kryštof Hádek jogguje po lesní cestě. Otáčí se, sleduje ho tajemné auto. Kamera zabírá všem známou masku Golfu. Jedna ze scén, kde se vedle hrdiny natáčeného filmu Experti objevil vůz Volkswagen. Známá automobilka je totiž oficiálním partnerem filmu.
Volkswagen si “zahraje” v Expertech

Teenagerovská komedie Snowboarďáci byla natolik úspěšná, že s sebou strhla lavinu podobných filmů. Producenti kinohitu o mladých snowboarďácích se opět rozhodli zaplnit kinosály. Experti, kteří mají premiéru již za pár dní 8. února 2006, však mají oslovit širší publikum.

 

A to nejen u nás, ale na celém světě. Problémy hrdinů jsou totiž univerzální a mohou se odehrávat kdekoli. I proto úspěšní producenti kývli na spolupráci s automobilkou Volkswagen. Tradicí ověřené vozy tak zazáří před kamerou stejně jako herecký objev Kryštof Hádek.

 


Experti pro Experty

 

Letní „bláznivá“ komedie o tom, jak nebezpečné mohou být vysněné cíle. Hádek, který se proslavil v Tmavomodrém světě Jiřího Svěráka, hraje ve filmu režiséra Karla Comy počítačového nadšence Oskara. S kamarádem Filipem, představovaným finalistou letošní řady soutěže Česko hledá SuperStar Tomášem Löblem, zažívá předmaturitní stres i první lásky. Ze dne na den se díky svým znalostem promění v počítačového experta. Dostane se tak do kolotoče bizarních situací, ze kterého není úniku. V tak „soudobém“ snímku vyplněném zábavou i napětím není o záběry s automobily nouze.

 

Automobily Volkswagen jsou jako „partneři“ Expertů ideální. Vždyť Golfa považuje dnešní mladá generace za jeden ze svých symbolů. A řada Passat zase představuje tradici a bezpečí. Různé „role“ vedle Passatu před kamerou se zahrál i další zapůjčený model Golf Plus. A trému prý neměl.


 

Golfy před kamerou i za ní

 

Spolupráce značky Volkswagen se štábem Expertů se však projevila i v zázemí filmu. Dva modely Golf Plus společně s jedním Touranem slouží k producentským účelům až do blížící se premiéry. „Volkswagen je dobrá značka, zapůjčená auta se nám už osvědčila. Můžeme se na ně stoprocentně spolehnout,“ chválí producent Melounek. Vozy Volkswagen se představí i při očekávané premiéře Expertů. „S automobilkou připravujeme rozsáhlou kampaň po celé republice, auta se zúčastní některých premiér v různých městech,“ dodává šéf producentské společnosti Whisconti.

bazar

Nissan Juke 1,2
Rok výroby: 2017
Stav: nový vůz
Cena: 370 000 Kč
Renault Thalia 1,4
Rok výroby: 2006
Stav: 52 888 km
Cena: 60 000 Kč
Hyundai ix20 1,6
Rok výroby: 2011
Stav: 67 361 km
Cena: 216 000 Kč
Skoda Octavia 1,9
Rok výroby: 2005
Stav: 349 860 km
Cena: 73 000 Kč
Skoda Octavia 1,9
Rok výroby: 2006
Stav: 267 318 km
Cena: 90 000 Kč
Skoda Superb 2
Rok výroby: 2010
Stav: 159 691 km
Cena: 295 000 Kč
Nabídka dalších vozů
Test Renaultu Koleos: Druhý pokus je o dost lepší, ale není ozdob moc?

Renault Koleos

Tentokrát jsme se v naší recenzi zaměřili na druhou generaci Renaultu Koleos. Od předchůdce se vzdálil mílovými kroky.

17.  8.  2017 | Milan Lažanský | 4 příspěvky
Test Suzuki Ignis: Nejlevnější čtyřkolka boduje i tam, kde byste nečekali!

Suzuki Ignis

Naší recenzí tentokrát prošlo Suzuki Ignis - nejlevnější čtyřkolka na českém trhu.

13.  8.  2017 | Milan Lažanský | 34 příspěvků
Test ojetiny BMW Z4 (E85): Divoký design, ale také poctivá mechanika

Ojetina: BMW Z4

Příchod BMW Z4 způsobil po uhlazeném Z3 docela šok. Pod rozbouřenou karoserií se ale skrývá osvědčená technika. Na co si dát pozor?

12.  8.  2017 | David Rusol | 7 příspěvků