Volkswagen Sharan Pacific, další „limitovka” pro seniora

Německá automobilka Volkswagen se snaží všemožně vyvolat u zákazníků zájem o obstarožní model Sharan. Nyní to zkouší s limitovanou edicí Pacific. Sharan Pacific je doplněn o luxusní prvky výbavy, které mají přeměnit běžné MPV v bussines MPV. Zajímavé východisko, jak na to?

O sportovnější výraz vozu se starají v první řadě 16" kola z lehké slitiny s pneumatikami 215/55. Dále nelze přehlédnou chromované doplňky v přední masce na zadním nárazníků a také na bocích vozu. Součástí stylingu je i modrá pacific metalíza a ztmavená zadní okna.

V interiéru pak naleznete dekorace z matného hliníku, kompletně kožené čalounění a další. K běžné, ale bohaté výbavě je třeba připočítat i navigační systém, parkpilot, tempomat, pokročilý audio systém s deseti reproduktory a mnoho dalšího.

Tento paket bude dostupný pro všechny motory a dle zvolené verze činí úspora proti doplnění výbavy o tyto prvky až 100 000 Kč.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Volkswagen Sharan Pacific,
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 29 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků