Volkswagen Scirocco: první oficiální snímky

Volkswagen Scirocco: první oficiální snímky

Automobilka Volkswagen představí v Ženevě také nový model Scirocco. Model technicky vychází z Golfu a designově přímo nenavazuje na svého slavného předchůdce, jelikož nejde o klasické kupé, ale spíše o hatchback, který bude v produkci pouze s trojicí dveří.

Každopádně design vozu jde zcela mimo současný trend automobilky a hlavně příď je zcela atypická, bez náznaku spojitosti s ostatními modely. Vcelku dynamicky působící vůz si jistě najde mnoho příznivců.

O pohon vozu se budou starat benzínové a naftové motory, mezi kterými lze najít 1,4 TSI, 2,0 TFSI a také 2,0 TDI. Hovoří se o výkonovém rozpětí 140 až 200 koní s tím, že v budoucnu mají přijít ještě silnější motory.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

TEST Lexus LS 500h: Měl být dokonalý. Jenže...

Lexus LS 500h

Nový Lexus LS mi ze všech testovacích aut způsobil největší pomatení mysli. V některých ohledech tak neuvěřitelně fascinuje, jinde ale může i zklamat. Nebo jej prostě jen nechápu?

dnes | Milan Lažanský | 18 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 110 PureTech EAT6: Váš městský obývák

Citroën C3 Aircross 110 PT EAT6

Tentokrát jsme C3 Aircross vyzkoušeli v silnější z benzinových dvanáctistovek. Jaký je tento extrovertní crossover?

15.  5.  2018 | Milan Lažanský | 9 příspěvků
Minitest Škoda Karoq 1.0 TSI: Dělám, co můžu! Stačí to?

Škoda Karoq 1.0 TSI (minitest)

Zázraky od malého litrového tříválce v poměrně velkém crossoveru raději nečekejte, poněkud překvapivě však základní motor z Karoqu nepoužitelnou brzdu provozu nedělá.

12.  5.  2018 | Miro Mihálik | 86 příspěvků