Volkswagen rozšíří a přesune výrobu modelu Polo

V největší evropské automobilce začínají pěkné rošády. Dle vyjádření vedení automobilky vytvoří Volkswagen ve vybraných závodech kapacity, které umožní zvýšit výrobu malého modelu Polo. Jedním z těchto závodů by měl být i ten slovenský v Bratislavě. Dle některých německých deníků přesune Volkswagen celou výrobu Pola ze Španělska do závodů ve východní Evropě. Tuto informaci však vedení automobilky nepotvrdilo, ale ani nevyvrátilo. Ve Španělsku se přitom vyrábí přes 1100 vozů Polo denně a továrna zaměstnává téměř 4 500 pracovníků.
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků