Volkswagen Routan: nový van pro Ameriku zachycen (spy photos)

Volkswagen zveřejnil informaci, že se v únoru na autoshow v Chicagu chystá představit van se jménem Routan a špionážním fotografům se již poštěstilo zachytit jej při posledních testech před oficiální premiérou. Vůz má mít podle dosavadních informací hodně společného s Chryslerem Voyager, což se mnohým nelíbí, ale americký trh je jednoduše jiný. Ačkoli jde o Volkswagen, automobilka vytvářela tenhle vůz právě pro potřeby Američanů.

Nový model se má vyrábět v již existujícím závodu Chrysleru v kanadském Ontariu spolu s vozy jako Dodge Grand Caravan nebo Chrysler Town. Routan bude přes 5 metrů dlouhý a bude se prodávat v pěti i sedmimístné konfiguraci. Další důležité informace se dozvíme již 16. února, kdy Volkswagen nový Routan v Chicagu odhalí. Do prodeje by se měl dostat koncem léta.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Foto © Automedia
Volkswagen Routan při testech

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

dnes | Michal Žďárský | 1 příspěvek
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků