Volkswagen přijde s hybridem pro všechny modely za dva roky

Dle německých magazínů má již Volkswagen hotový svůj vlastní hybridní pohon, který nyní pilně testuje a piluje poslední detaily. Stejné zdroje, které se odkazují na vedení koncernu, uvádí, že Volkswagen představí kompletní nabídku svých hybridních modelů v roce 2009.

Hybridní pohon klasické koncepce bude spojovat elektromotor s klasickým agregátem. Bohužel není nyní známo, zda Volkswagen spojí elektromotor s naftovým nebo benzínovým motorem, ale v rámci obliby nafty v koncernu lze očekávat diesel popř. obě varianty.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 1 příspěvek
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků