Volkswagen pozlatil své dealery

Čtyři partneři tuzemské sítě Volkswagen získali prestižní koncernové ocenění „Zlaté jehlice“.

Zlatými jehlicemi – prestižním oceněním, kterým koncern Volkswagen každoročně vyznamenává své nejlepší dealery, se letos ozdobily hned čtyři firmy tuzemské prodejní a servisní sítě Volkswagen: TOP CENTRUM Car Hodonín, Autosalon Louda Poděbrady, auto I.S.R. Průhonice u Prahy a Car Point Karlovy Vary.

Zlaté jehlice uděluje vedení koncernu Volkswagen na základě nominací, navržených národními importéry jednotlivých zemí. „Kritéria jsou náročná a hodnocení velmi komplexní – samozřejmě se díváme na prodejní výsledky, ale stejnou váhu má například spokojenost zákazníků se servisní péčí, úroveň servisních služeb, schopnost daného dealera rychle a správně aplikovat nově zaváděné programy, důležitá je i aktivita při uplatňování nejmodernějších technologických postupů a podobně,“ vysvětluje David Liška, vedoucí Divize Volkswagen osobní vozy společnosti Import Volkswagen Group s.r.o. (IVG).

„Můžete mít sebelepší produkt, ale bez kvalitních prodejních a servisních partnerů se neobejdete. Proto věnujeme takovou péči neustálému zkvalitňování naší prodejní sítě a právě proto dealery všemožně motivujeme - například i cenami, jako jsou „Zlaté jehlice“,“ vysvětluje Rudolf Javurek, generální ředitel celé importérské organizace IVG. „Vloni jsme dokázali i na velmi slabém tuzemském trhu docílit výborných výsledků: Zvýšili jsme prodeje o 22% v osobních vozech a jsme „jedničkami“ na importérském trhu – to je výsledek, na kterém mají stěžejní podíl právě prodejci značky Volkswagen.“

„Zlaté jehlice“ jsou nejvyšším oceněním kvality a výsledků práce dealerů sítě Volkswagen, jediným vyšším vyznamenáním je „Diamantová jehlice“, kterou zatím vlastní jediný‘‘ diamantový dealer‘‘ v České republice – pražská společnost Auto Jarov.

TEST Citroën C4 Cactus 1.2 PureTech 110: Lehká krize identity

Citroën C4 Cactus 1.2 PureTech 110

Nejdříve to měl být crossover pro masy, teď si to v Citroënu rozmysleli a tvrdí, že jde o normální hatchback. Takže jsme společně s Cactusem vyrazili na cestu poznání, najít jeho místo pod sluncem.

24.  5.  2018 | Miro Mihálik | 18 příspěvků
TEST Lexus LS 500h: Měl být dokonalý. Jenže...

Lexus LS 500h

Nový Lexus LS mi ze všech testovacích aut způsobil největší pomatení mysli. V některých ohledech tak neuvěřitelně fascinuje, jinde ale může i zklamat. Nebo jej prostě jen nechápu?

22.  5.  2018 | Milan Lažanský | 27 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 110 PureTech EAT6: Váš městský obývák

Citroën C3 Aircross 110 PT EAT6

Tentokrát jsme C3 Aircross vyzkoušeli v silnější z benzinových dvanáctistovek. Jaký je tento extrovertní crossover?

15.  5.  2018 | Milan Lažanský | 10 příspěvků