Volkswagen pozlatil své dealery

Čtyři partneři tuzemské sítě Volkswagen získali prestižní koncernové ocenění „Zlaté jehlice“.

Zlatými jehlicemi – prestižním oceněním, kterým koncern Volkswagen každoročně vyznamenává své nejlepší dealery, se letos ozdobily hned čtyři firmy tuzemské prodejní a servisní sítě Volkswagen: TOP CENTRUM Car Hodonín, Autosalon Louda Poděbrady, auto I.S.R. Průhonice u Prahy a Car Point Karlovy Vary.

Zlaté jehlice uděluje vedení koncernu Volkswagen na základě nominací, navržených národními importéry jednotlivých zemí. „Kritéria jsou náročná a hodnocení velmi komplexní – samozřejmě se díváme na prodejní výsledky, ale stejnou váhu má například spokojenost zákazníků se servisní péčí, úroveň servisních služeb, schopnost daného dealera rychle a správně aplikovat nově zaváděné programy, důležitá je i aktivita při uplatňování nejmodernějších technologických postupů a podobně,“ vysvětluje David Liška, vedoucí Divize Volkswagen osobní vozy společnosti Import Volkswagen Group s.r.o. (IVG).

„Můžete mít sebelepší produkt, ale bez kvalitních prodejních a servisních partnerů se neobejdete. Proto věnujeme takovou péči neustálému zkvalitňování naší prodejní sítě a právě proto dealery všemožně motivujeme - například i cenami, jako jsou „Zlaté jehlice“,“ vysvětluje Rudolf Javurek, generální ředitel celé importérské organizace IVG. „Vloni jsme dokázali i na velmi slabém tuzemském trhu docílit výborných výsledků: Zvýšili jsme prodeje o 22% v osobních vozech a jsme „jedničkami“ na importérském trhu – to je výsledek, na kterém mají stěžejní podíl právě prodejci značky Volkswagen.“

„Zlaté jehlice“ jsou nejvyšším oceněním kvality a výsledků práce dealerů sítě Volkswagen, jediným vyšším vyznamenáním je „Diamantová jehlice“, kterou zatím vlastní jediný‘‘ diamantový dealer‘‘ v České republice – pražská společnost Auto Jarov.

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol | 1 příspěvek
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků