Volkswagen pozlatil své dealery

Čtyři partneři tuzemské sítě Volkswagen získali prestižní koncernové ocenění „Zlaté jehlice“.

Zlatými jehlicemi – prestižním oceněním, kterým koncern Volkswagen každoročně vyznamenává své nejlepší dealery, se letos ozdobily hned čtyři firmy tuzemské prodejní a servisní sítě Volkswagen: TOP CENTRUM Car Hodonín, Autosalon Louda Poděbrady, auto I.S.R. Průhonice u Prahy a Car Point Karlovy Vary.

Zlaté jehlice uděluje vedení koncernu Volkswagen na základě nominací, navržených národními importéry jednotlivých zemí. „Kritéria jsou náročná a hodnocení velmi komplexní – samozřejmě se díváme na prodejní výsledky, ale stejnou váhu má například spokojenost zákazníků se servisní péčí, úroveň servisních služeb, schopnost daného dealera rychle a správně aplikovat nově zaváděné programy, důležitá je i aktivita při uplatňování nejmodernějších technologických postupů a podobně,“ vysvětluje David Liška, vedoucí Divize Volkswagen osobní vozy společnosti Import Volkswagen Group s.r.o. (IVG).

„Můžete mít sebelepší produkt, ale bez kvalitních prodejních a servisních partnerů se neobejdete. Proto věnujeme takovou péči neustálému zkvalitňování naší prodejní sítě a právě proto dealery všemožně motivujeme - například i cenami, jako jsou „Zlaté jehlice“,“ vysvětluje Rudolf Javurek, generální ředitel celé importérské organizace IVG. „Vloni jsme dokázali i na velmi slabém tuzemském trhu docílit výborných výsledků: Zvýšili jsme prodeje o 22% v osobních vozech a jsme „jedničkami“ na importérském trhu – to je výsledek, na kterém mají stěžejní podíl právě prodejci značky Volkswagen.“

„Zlaté jehlice“ jsou nejvyšším oceněním kvality a výsledků práce dealerů sítě Volkswagen, jediným vyšším vyznamenáním je „Diamantová jehlice“, kterou zatím vlastní jediný‘‘ diamantový dealer‘‘ v České republice – pražská společnost Auto Jarov.

Test Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D: Žádný úkol není nesplnitelný

Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D

Toyota sice v Evropě propaguje hybridy, stále však nabízí i nezničitelná auta, která ji v minulosti proslavila.

včera | Radek Pecák | 8 příspěvků
Minitest Subaru Forester 2.0i-L: Vylepšený kmet dostal dvě oči navíc

Subaru Forester 2.0iL (minitest)

Forester chce v letošním roce k poctivému podvozku nabídnout i porci aktivní bezpečnosti. Přesvědčí matador kategorie i ty "bezpečně smýšlející"?

16.  1.  2018 | Milan Lažanský | 2 příspěvky
Minitest Mitsubishi ASX 1,6 MIVEC: Jsou vylepšení znát?

Mitsubishi ASX 1,6 MIVEC (minitest )

Mitsubishi ASX se v provedení modelového roku 2018 nezměnilo po technické stránce, zapracovalo ale na designu.

13.  1.  2018 | Radek Pecák | 15 příspěvků