Volkswagen Polo: optický tuning od Abt

Volkswagen Polo, který nedávno prošel faceliftem, kde mu byla změněna maska podle předlohy nového Passatu, se nyní může těšit na Aeropaket od známého Abt. Jedná se o modifikovanou přední masku s drobným předním spoilerem, širší boční prahy a oplechování zádě. Vzadu najdete přítlačné křídlo, které dodává malému hatchbacku sportovnější vzhled.

O lepší jízdní vlastnosti Pola se postaraly nové tlumiče a snížení světlé výšky vozu o 35 milimetrů. Dobrý kontakt s vozovkou zajišťují pětipaprsková sedmnáctipalcová kola z lehkých slitin. Tuner Abt usilovně pracuje a testuje zvyšování výkonu některých pohonných jednotek, informace o ladění motorů uvolní později.

Tip: Další upravené vozy najdete v sekci Tuning.

Klepněte pro větší obrázek

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

dnes | Milan Lažanský | 6 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků