Volkswagen Polo: optický tuning od Abt

Volkswagen Polo, který nedávno prošel faceliftem, kde mu byla změněna maska podle předlohy nového Passatu, se nyní může těšit na Aeropaket od známého Abt. Jedná se o modifikovanou přední masku s drobným předním spoilerem, širší boční prahy a oplechování zádě. Vzadu najdete přítlačné křídlo, které dodává malému hatchbacku sportovnější vzhled.

O lepší jízdní vlastnosti Pola se postaraly nové tlumiče a snížení světlé výšky vozu o 35 milimetrů. Dobrý kontakt s vozovkou zajišťují pětipaprsková sedmnáctipalcová kola z lehkých slitin. Tuner Abt usilovně pracuje a testuje zvyšování výkonu některých pohonných jednotek, informace o ladění motorů uvolní později.

Tip: Další upravené vozy najdete v sekci Tuning.

Klepněte pro větší obrázek

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 17 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků