Volkswagen Phaeton se vrátí do USA již příští rok

Jak je dobře známo, Volkswagen neměl s modelem Phaeton příliš velký úspěch. Teď ale přišel s faceliftovanou verzí a pochopitelně čeká na lepší výsledky – za první čtvrtletí tohoto roku vzrostly prodeje v domácím Německu o celých 45 % oproti roku minulému.

Je ale pravdou, že prodeje blízké největším konkurentům v podobě německého tria (Mercedes S, Audi A8 a BMW 7) se zřejmě konat nebudou. Nezájem o německý koráb donutil v minulosti Volkswagen stáhnout Phaeton z amerického trhu, ale nyní se chystá jeho návrat. Marketingové oddělení vidí na tamním trhu velký potenciál. Už podruhé. Jak to bude vypadat ve skutečnosti, ukáže čas.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků