Volkswagen Passat, „vůz snů“ opět ve skvělé akci

Automobilka Volkswagen opět připravila zajímavou akční nabídku pro svůj model Passat. V akci je nabízen tento vůz ve výbavě Business a Executive s motorem 2,0 TDI o výkonu 103 kW (140 k) a 125 kW (170 k). Akce je platná jak pro sedan, tak pro kombi.

Passat Business vychází z výbavy Comfortline a k tomu dostal několik prvků výbavy navíc. V tomto modelu tak mj. naleznete malý kožený paket, bi-xenonové světlomety, palubní počítač s multifunkčním ukazatelem a hliníková kola Milwaukee. Cena tohoto modelu začíná na částce 799 900 Kč a finanční výhoda tak představuje 98 700 Kč.

Passat Executive pak vychází z výbavy Highline, kterou doplnily bi-xenonové světlomety, rádio s osmi reproduktory a palubní počítač s multifunkčním ukazatelem Plus. Cena tohoto modelu začíná na částce 849 900 Kč, což představuje finanční zvýhodnění 109 400 Kč.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků