Volkswagen Passat Coupé: nic na prvních foto

Automobilky si oblíbily udržování zákazníků v očekávání odhalováním novinek striptýzovým stylem. A VW se k nim musel přidat.

Automobilka Volkswagen představila první díl oficiálních fotografií nového modelu, kterým bude Passat Coupé. Ovšem jak to u správného marketingu bývá, doba k oficiálnímu představení je dlouhá, takže ukážeme něco, co nic neřekne, ale můžeme to nazvat prvními snímky nového modelu.

Passat Coupé bude představen v příštím roce. Prozatím se spekuluje buď o autosalonu v Detroitu, který probíhá hned v úvodu roku, nebo o ženevském autosalonu v březnu. Můžeme tak spekulovat, zda dá Volkswagen přednost svým evropským, nebo americkým zákazníkům. Každopádně v prodeji má být vůz zhruba v polovině příštího roku.

O Passatu Coupé se dnes ví jen málo. Půjde o sedan s tvary kupé, tedy o čtyřdveřové auto s víkem kufru ve stylu Mercedesu CLS. O pohon novinky se budou starat motory, které lze najít u klasického Passatu, nic nového se neočekává.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klíčové detaily nového Volkswagenu Passat Coupé

 

Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků
TEST: Moto Guzzi Audace Carbon – Pořádná stylovka za půl milionu

Moto Guzzi Audace Carbon

Pokud jste rádi středem pozornosti, milujete bloumání krajinou bez určeného cíle a neplánujete tripy delší než 200 km, mohla by vás tahle fajnová Guzzi zajímat. Ohromuje svým charakterem a její motor vás nadchne stejně jako italský smysl pro detail.

28.  9.  2017 | Michal Žďárský | 11 příspěvků