Volkswagen oprášil u svého Golfu název "Rabbit"

Německá automobilka Volkswagen začne již brzy prodávat svou nynější generaci Golfu také ve Spojených státech a Kanadě. Přestože je tento model v evropském prodeji poměrně dlouho, na druhé straně Atlantiku se jedná o novinku, která si nyní odbyla premiéru na autosalonu v New Yorku. Protože jsou američtí zákazníci zvyklí na jiné názvy vozů, než ti evropští, vrátí Volkswagen svému modelu název "Rabbit", který používala již v minulosti. Evropský zákazník se mohl také setkat s "králíkem", ovšem pouze jako ediční vozy třetí generace Golfu.

Volkswagen si od prodejů tohoto modelu poměrně dost slibuje, protože samotné představení sklidilo poměrně velkou pozornost a přitáhlo mnoho zájemců. Německá automobilka si tak nejspíše vylepší již tak poměrně dobré prodeje na tomto kontinentu.

TEST Toyota C-HR 1,8 Hybrid: S nudou je třeba skoncovat!

Toyota C-HR 1,8 Hybrid

Největší světová automobilová značka přestala vyznávat teorii šedého středu. Crossover C-HR je toho zářným příkladem.

včera | Radek Pecák | 11 příspěvků
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 19 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků