Volkswagen oprášil u svého Golfu název "Rabbit"

Německá automobilka Volkswagen začne již brzy prodávat svou nynější generaci Golfu také ve Spojených státech a Kanadě. Přestože je tento model v evropském prodeji poměrně dlouho, na druhé straně Atlantiku se jedná o novinku, která si nyní odbyla premiéru na autosalonu v New Yorku. Protože jsou američtí zákazníci zvyklí na jiné názvy vozů, než ti evropští, vrátí Volkswagen svému modelu název "Rabbit", který používala již v minulosti. Evropský zákazník se mohl také setkat s "králíkem", ovšem pouze jako ediční vozy třetí generace Golfu.

Volkswagen si od prodejů tohoto modelu poměrně dost slibuje, protože samotné představení sklidilo poměrně velkou pozornost a přitáhlo mnoho zájemců. Německá automobilka si tak nejspíše vylepší již tak poměrně dobré prodeje na tomto kontinentu.

TEST Jeep Compass 2,0 MultiJet: Horal mezi praktičtějšími crossovery

Jeep Compass 2,0 MultiJet

Nový Jeep Compass chce na rozdíl od hranatého předchůdce více cílit na městské zákazníky a bodovat svým stylem. Přesto mezi konkurenty zůstává drsnější variantou.

12.  12.  2017 | Milan Lažanský | 2 příspěvky
Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 32 příspěvků
Minitest Renault Espace 1,8 TCe: Jak v obrovi slouží motor Alpine A110?

Renault Espace 1.8 TCe (minitest)

Renault Espace patří do kategorie velkých MPV. Tedy takových aut, která by mnohým často velmi hodila, ale nakonec si je koupí jen málokdo. Renault nyní připravil verzi, která je z mnoha hledisek velmi zajímavá.

9.  12.  2017 | Radek Pecák | 13 příspěvků