Volkswagen oprášil u svého Golfu název "Rabbit"

Německá automobilka Volkswagen začne již brzy prodávat svou nynější generaci Golfu také ve Spojených státech a Kanadě. Přestože je tento model v evropském prodeji poměrně dlouho, na druhé straně Atlantiku se jedná o novinku, která si nyní odbyla premiéru na autosalonu v New Yorku. Protože jsou američtí zákazníci zvyklí na jiné názvy vozů, než ti evropští, vrátí Volkswagen svému modelu název "Rabbit", který používala již v minulosti. Evropský zákazník se mohl také setkat s "králíkem", ovšem pouze jako ediční vozy třetí generace Golfu.

Volkswagen si od prodejů tohoto modelu poměrně dost slibuje, protože samotné představení sklidilo poměrně velkou pozornost a přitáhlo mnoho zájemců. Německá automobilka si tak nejspíše vylepší již tak poměrně dobré prodeje na tomto kontinentu.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků