Volkswagen nejspíše koupí Proton i Lotus

Již mnohokrát se za poslední dobu objevily informace, že Volkswagen koupí 51procentní podíl v malajské automobilce Proton a pokaždé z toho nic nebylo. Nyní se ovšem zdá, že dohoda o koupi majoritního podílu je na stole.

Sami zástupci Protonu oznámili, že se s koncernem dohodli, že od nich odkoupí většinový podíl a tím budou moci plně kontrolovat tuto automobilku.

Pokud se tak skutečně stane, nezíská Volkswagen vliv jen na tuto asijskou automobilku, ale také na britský Lotus, protože ten je většinově vlastněn právě touto automobilkou.

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

včera | David Rusol
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků