Volkswagen nabízí originální dětské autosedačky se slevou 25 %

Společnost Import Volkswagen Group připravila pro všechny majitelé vozů Volkswagen, Audi a Seat akci na dětské autosedačky. Zákazník si může zakoupit originální autosedačku a zádržné systémy Bobsy s cenovým zvýhodněním 25 procent. Importér tímto krokem chce vyjít vstříc novému silničnímu zákonu, který od prvního července zavádí povinnost vozit děti v autosedačkách a zádržných systémech na všech silnicích. Pokud tedy zvažujete nákup zádržného systému pro děti, navštivte jakéhokoli autorizovaného prodejce zmíněných automobilek a vyberte si sedačku dle svých požadavků.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

včera | Miro Mihálik | 14 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 20 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků