Volkswagen nabízí originální dětské autosedačky se slevou 25 %

Společnost Import Volkswagen Group připravila pro všechny majitelé vozů Volkswagen, Audi a Seat akci na dětské autosedačky. Zákazník si může zakoupit originální autosedačku a zádržné systémy Bobsy s cenovým zvýhodněním 25 procent. Importér tímto krokem chce vyjít vstříc novému silničnímu zákonu, který od prvního července zavádí povinnost vozit děti v autosedačkách a zádržných systémech na všech silnicích. Pokud tedy zvažujete nákup zádržného systému pro děti, navštivte jakéhokoli autorizovaného prodejce zmíněných automobilek a vyberte si sedačku dle svých požadavků.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 18 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků