Volkswagen na pomoc zaplaveným řidičům

Majitelům vozů VW, kteří byli postiženi záplavami a musejí dát svůj vůz do servi, nabízí dovozce Import Volkswagen Group vítanou pomoc. Zákazníkům, kteří si to budou přát, zapůjčí až na tři týdny zdarma náhradní automobil. Tato nabídka se vztahuje na všechny vozy VW poškozené povodní, které byly prodány v síti oficiálních prodejců. Servisní centra značky navíc účtují za opravy automobilů poškozených při povodních i nižší sazby. Ceny oprav a náhradních dílů budou sníženy o 20 % a pokud již v důledku zaplavení nejde opravit, dostane majitel mimořádnou slevu na nákup nového vozu Volkswagen.
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

včera | Miro Mihálik | 17 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků