Volkswagen na pomoc zaplaveným řidičům

Majitelům vozů VW, kteří byli postiženi záplavami a musejí dát svůj vůz do servi, nabízí dovozce Import Volkswagen Group vítanou pomoc. Zákazníkům, kteří si to budou přát, zapůjčí až na tři týdny zdarma náhradní automobil. Tato nabídka se vztahuje na všechny vozy VW poškozené povodní, které byly prodány v síti oficiálních prodejců. Servisní centra značky navíc účtují za opravy automobilů poškozených při povodních i nižší sazby. Ceny oprav a náhradních dílů budou sníženy o 20 % a pokud již v důledku zaplavení nejde opravit, dostane majitel mimořádnou slevu na nákup nového vozu Volkswagen.
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Minitest Seat Alhambra 2.0 TDI DSG 4WD: Důvod, proč MPV nesmí zemřít

Seat Alhambra 2.0 TDI DSG 4WD (minitest)

Rostoucí zájem o crossovery a SUV už v nedávné minulosti poslal na odpočinek dva velikány segmentu MPV. Jak ale dokazuje stále prodávaný Seat Alhambra, tyto vozy jsou stále potřeba.

22.  2.  2018 | Jan Mička | 3 příspěvky
TEST Subaru XV 1,6i Lineartronic: Kompromis, ale ten nejlepší!

Subaru XV 1,6i Lineartronic

Subaru XV se na přelomu roku dostalo na trh v druhé generaci. Od té minulé se vizuálně moc neliší, ale japonští technici vůz vyladili téměř k dokonalosti.

20.  2.  2018 | Radek Pecák | 78 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi: Galerie moderního designu

Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi

Nové městské SUV francouzské automobilky obsahuje tolik designérských nápadů, že by to vystačilo hned na několik aut. C3 Aircross jsme vyzkoušeli s motorem 1.6 BlueHDi.

17.  2.  2018 | Radek Pecák | 15 příspěvků