Volkswagen na pomoc zaplaveným řidičům

Majitelům vozů VW, kteří byli postiženi záplavami a musejí dát svůj vůz do servi, nabízí dovozce Import Volkswagen Group vítanou pomoc. Zákazníkům, kteří si to budou přát, zapůjčí až na tři týdny zdarma náhradní automobil. Tato nabídka se vztahuje na všechny vozy VW poškozené povodní, které byly prodány v síti oficiálních prodejců. Servisní centra značky navíc účtují za opravy automobilů poškozených při povodních i nižší sazby. Ceny oprav a náhradních dílů budou sníženy o 20 % a pokud již v důledku zaplavení nejde opravit, dostane majitel mimořádnou slevu na nákup nového vozu Volkswagen.
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků