Volkswagen má problémy s čistým naftovým motorem

Volkswagen nedávno oznámil, že získal povolení prodávat svůj čistý naftový motor v padesáti státech USA. Záhy také dodal, že Jettu TDI bude v Americe prodávat od jara příštího roku. Jenže původní plány teď berou za své.

Automobilka má totiž blíže nespecifikované problémy s životností tohoto agregátu, což bylo odhaleho při jeho zátěžových testech. Z tohoto důvodu přijde Jetta TDI na americký trh nejdříve v létě příštího roku, což se samozřejmě nejméně líbí americkým prodejcům, kteří již rozjeli masivní kampaň, která má vést ke stejnému poblouznění zákazníků jako v Evropě.

Minitest Seat Alhambra 2.0 TDI DSG 4WD: Důvod, proč MPV nesmí zemřít

Seat Alhambra 2.0 TDI DSG 4WD (minitest)

Rostoucí zájem o crossovery a SUV už v nedávné minulosti poslal na odpočinek dva velikány segmentu MPV. Jak ale dokazuje stále prodávaný Seat Alhambra, tyto vozy jsou stále potřeba.

včera | Jan Mička | 1 příspěvek
TEST Subaru XV 1,6i Lineartronic: Kompromis, ale ten nejlepší!

Subaru XV 1,6i Lineartronic

Subaru XV se na přelomu roku dostalo na trh v druhé generaci. Od té minulé se vizuálně moc neliší, ale japonští technici vůz vyladili téměř k dokonalosti.

20.  2.  2018 | Radek Pecák | 78 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi: Galerie moderního designu

Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi

Nové městské SUV francouzské automobilky obsahuje tolik designérských nápadů, že by to vystačilo hned na několik aut. C3 Aircross jsme vyzkoušeli s motorem 1.6 BlueHDi.

17.  2.  2018 | Radek Pecák | 15 příspěvků