Volkswagen má problémy s čistým naftovým motorem

Volkswagen nedávno oznámil, že získal povolení prodávat svůj čistý naftový motor v padesáti státech USA. Záhy také dodal, že Jettu TDI bude v Americe prodávat od jara příštího roku. Jenže původní plány teď berou za své.

Automobilka má totiž blíže nespecifikované problémy s životností tohoto agregátu, což bylo odhaleho při jeho zátěžových testech. Z tohoto důvodu přijde Jetta TDI na americký trh nejdříve v létě příštího roku, což se samozřejmě nejméně líbí americkým prodejcům, kteří již rozjeli masivní kampaň, která má vést ke stejnému poblouznění zákazníků jako v Evropě.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 1 příspěvek
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků