Volkswagen má problémy s čistým naftovým motorem

Volkswagen nedávno oznámil, že získal povolení prodávat svůj čistý naftový motor v padesáti státech USA. Záhy také dodal, že Jettu TDI bude v Americe prodávat od jara příštího roku. Jenže původní plány teď berou za své.

Automobilka má totiž blíže nespecifikované problémy s životností tohoto agregátu, což bylo odhaleho při jeho zátěžových testech. Z tohoto důvodu přijde Jetta TDI na americký trh nejdříve v létě příštího roku, což se samozřejmě nejméně líbí americkým prodejcům, kteří již rozjeli masivní kampaň, která má vést ke stejnému poblouznění zákazníků jako v Evropě.

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

dnes | Miro Mihálik | 12 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 19 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 205 příspěvků