Volkswagen již myslí na obměnu New Beetle

Německá automobilka Volkswagen již pracuje na nástupci současné generace modelu New Beetle. Současná generace, která je poměrně oblíbená hlavně za Atlantikem zcela neplní původní předpoklady a prodeje nejsou takové, jak by se automobilce líbilo.

Snaha oprášit kultovního Brouka nevyšla a více než 21 mil. prodaných Brouků první generace je meta, na kterou ta současna zřejmě nikdy nedosáhne. Nutno ovšem říci, že snad ani dosáhnout nechtěla...

Nástupce nynějšího „Brouka” by se měl ještě více vrátit ke stylu původního vozu. Nepůjde však o čistě retro styl, ale o vůz, který v moderním pojetí ztvární čtyřicátá léta, kdy první generace vznikla.

První skici budoucí generace nyní zveřejnilo designérské centrum Volkswagenu, které sídlí ve Spojených státech. Zda se bude tímto směrem ubírat i produkční verze, nelze zatím říci. Je také otázkou, jak se další generace bude jmenovat. New New Beetle? Newer Beetle?

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Wolkswagen Beetle další generace na prvních skicách
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků
TEST: Moto Guzzi Audace Carbon – Pořádná stylovka za půl milionu

Moto Guzzi Audace Carbon

Pokud jste rádi středem pozornosti, milujete bloumání krajinou bez určeného cíle a neplánujete tripy delší než 200 km, mohla by vás tahle fajnová Guzzi zajímat. Ohromuje svým charakterem a její motor vás nadchne stejně jako italský smysl pro detail.

28.  9.  2017 | Michal Žďárský | 11 příspěvků