Volkswagen Jetta 2,0T Wolfsburg Edition: speciálka pro Ameriku

Volkswagen v Americe uvádí na trh speciální edici modelu Jetta s názvem Wolfsburg Edition. V plánu je postavit 12 500 kusů těchto vozů. Výhodou bude především výhodná cena, protože za dobře vybavený vůz zaplatí zákazník méně.

Pod kapotou vozu se ukrývá dobře známý čtyřválec 2,0 TFSI s výkonem 147 kW/200 koní. Wolfsburg Edition zahrnuje sedmnáctipalcová litá kola, kožená sedadla barvy karoserie ve čtyřech možných odstínech: Reflex Silver, Black, Salsa Red, and Platinum Gray. Samozřejmostí jsou pak loga v interiéru, odkazující na speciální edici.

V sérii dostanou zákazníci dostanou také kompletní elektronickou výbavu včetně stabilizačního systému ESP, hydraulického brzdového asistentu a šesti airbagů. Cena vozu v USA začíná na 20 875 dolarech za verzi s manuální převodovkou, model s DSG pak stojí 21 950 dolarů.

Konečně tak budou mít i Američané jasno v tom, co to je Wolfsburg...

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

včera | Miro Mihálik | 14 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 20 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků