Volkswagen Jetta 2,0T Wolfsburg Edition: speciálka pro Ameriku

Volkswagen v Americe uvádí na trh speciální edici modelu Jetta s názvem Wolfsburg Edition. V plánu je postavit 12 500 kusů těchto vozů. Výhodou bude především výhodná cena, protože za dobře vybavený vůz zaplatí zákazník méně.

Pod kapotou vozu se ukrývá dobře známý čtyřválec 2,0 TFSI s výkonem 147 kW/200 koní. Wolfsburg Edition zahrnuje sedmnáctipalcová litá kola, kožená sedadla barvy karoserie ve čtyřech možných odstínech: Reflex Silver, Black, Salsa Red, and Platinum Gray. Samozřejmostí jsou pak loga v interiéru, odkazující na speciální edici.

V sérii dostanou zákazníci dostanou také kompletní elektronickou výbavu včetně stabilizačního systému ESP, hydraulického brzdového asistentu a šesti airbagů. Cena vozu v USA začíná na 20 875 dolarech za verzi s manuální převodovkou, model s DSG pak stojí 21 950 dolarů.

Konečně tak budou mít i Američané jasno v tom, co to je Wolfsburg...

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 18 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků