Volkswagen GX3, tříkolová chuťovka nakonec nebude

Na počátku minulého roku představil Volkswagen studii s názvem GX3. Motorko-auto-něco se třemi koly mělo řidiči nabídnou nevšední zážitek z jízdy a přestože se jednalo původně o studii, měla trochu zvláštní život.

Tip: Podrobné představení Volkswagenu GX3 naleznete zde.

Vůz, který byl představen ve Spojených státech, si po svém odhalení získal takovou pozornost a ohlasy byly natolik pozitivní, že automobilka o dva měsíce později oznámila, že toto „auto” se bude vyrábět.

Výrobu měla zajišťovat americká společnost Defiant Motors a za zhruba 17 000 dolarů mělo na trhu být něco opravdu neskutečného.

Jenže jak to tak bývá, automobilka se s výrobcem nedohodla a odmítla udělit souhlas s výrobou. GX3 tak definitivně zůstane jen studií, která se umístí někam do skladu a za čas se na ni zapomene.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Volkswagen GX3

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol | 1 příspěvek
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků