Volkswagen Golf „Edition“

Na jaře se ze zimní letargie probouzí nejenom příroda, ale i motoristé. Dovozce automobilů Volkswagen proto právě pro tyto měsíce připravil mimořádně zajímavou akční nabídku vozů Golf "Edition" s klimatizací v sériové výbavě.
Volkswagen Golf „Edition“
Na jaře se ze zimní letargie probouzí nejenom příroda, ale i motoristé. Dovozce automobilů Volkswagen proto právě pro tyto měsíce připravil mimořádně zajímavou akční nabídku vozů Golf "Edition" s klimatizací v sériové výbavě.

Akční kampaně jsou vždy velkým lákadlem především pro zákazníky, kteří hledají hodnotné nabídky za velmi zajímavé ceny. V tomto ohledu je Golf "Edition" určitě nezklame.

Při zohlednění pořizovací ceny a ceny komfortních a funkčních prvků, kterými jsou akční modely Golf "Edition" vybavené, činí cenové zvýhodnění ve prospěch zákazníka 45 000 Kč - taková nabídka se opravdu neobjevuje každý den! V akční podobě "Edition" se o přízeň zákazníků ucházejí dvě verze z rozvětvené modelové řady Golf: Model se zážehovým motorem 1.6/77 kW (105 k) a manuální pětistupňovou převodovkou a vůz se zážehovým čtyřválcem 1,6/75 kW (102 k) a čtyřstupňovou automatickou převodovkou.

Vedle bohaté základní výbavy (mj. protiblokovací systém brzd ABS, autorádio, tónovaná skla, nastavitelný volant i sedadlo řidiče) mají akční modely Golf "Edition" také výkonnou klimatizaci, šestnáctipalcová kola, výškově nastavitelné sedadlo předního spolujezdce či zadní světla v tmavším tónu. Cena akční výbavy činí 50 000 Kč, takže při započtení pětitisícového příplatku za modely Golf "Edition" získává zákazník bonus ve výši 45 000 Kč!

Vozů Volkswagen Golf se za 26 let jejich výroby prodalo ve čtyřech modelových generacích přes 20 milionů a nebude dlouho trvat a tento model převezme od svého předchůdce - Volkswagenu Brouk - titul historicky nejprodávanějšího vozu světa. I když se Golf v průběhu let měnil a vyvíjel, stále zůstává tím, čím byl od samého začátku: Kvalitním automobilem pro každé použití a pro řidiče všech generací. Právě uváděné akční modely Golf "Edition" jsou toho jasným důkazem!

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Dacia Duster II dCi 110 4x4: Pouze pro silnici je jí škoda

Dacia Duster II 1.5 dCi 4x4

Příroda vytvořila v polovině ledna opravdu vhodné podmínky pro testování nové generace oblíbeného SUV Dacia Duster. Jezdili jsme s ním v hlubokém bahně i na zasněžených silnicích.

dnes | Radek Pecák
Minitest Volkswagen Touareg Masaj 3.0 TDI: Nesnáším loučení!

VW Touareg Masaj 3.0 TDI (minitest)

Dnešním testem dáváme poslední sbohem druhé generaci Volkswagenu Touareg. Velké a bytelné SUV s oprávněnými terénními ambicemi tady s námi bude už doslova jenom pár týdnů.

21.  1.  2018 | Jan Mička | 27 příspěvků
Test Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D: Žádný úkol není nesplnitelný

Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D

Toyota sice v Evropě propaguje hybridy, stále však nabízí i nezničitelná auta, která ji v minulosti proslavila.

18.  1.  2018 | Radek Pecák | 14 příspěvků