Volkswagen: Golf a Passat i bez DPH

Především pro zákazníky z řad menších firem či živnostníků jsou určeny užitkové verze oblíbených modelů Golf Variant a Passat Variant.
Volkswagen: Golf a Passat i bez DPH

Golf i Passat mají, stejně jako konkurence, za zadními sedadly vestavěnu posuvnou přepážku oddělující prostor pro náklad od prostoru pro cestující. Přepážka je v horní části mřížovaná, takže jen minimálně omezuje výhled vzad.

Přepážka je řešena tak, že umožňuje využívat, buď pět míst pro přepravu cestujících a nákladu o objemu 0,46 m3 (Golf) či 0,495 m3 u modelu Passat Variant. Prostor pro náklad je počítán po spodní hranu oken v zavazadlovém prostoru.

Pokud stačí přeprava dvou osob, můžeme přepážku přesunout za přední sedadla, což umožní naložit do Golfu Variant až 1,46 m3 nákladu, můžeme využít plochu o půdorysu cca 1640 na 1000 mm. Do Passatu Variant se za stejných podmínek vejde 1,6 m3 nákladu, který je možné uložit na ploše 1745 x 1209 mm. Dodejme, že boční okna v zavazadlovém prostoru jsou chráněna průhlednou bezpečnostní fólií.

Odpočet DPH je možný u všech variant výbavy v kombinaci s jakýmkoliv motorem. Zákazníci mohou také vybírat z kompletní řady doplňků dostupných pro Golf Variant či Passat Variant.

Přípatek za přepážku 14 500 Kč nebo 16 000 Kč, záleží přitom na její verzi. Volkswagen Golf Variant s odpočtem DPH vás tedy přijde nejméně na Kč 383 746,- bez DPH. Volkswagen Passat Variant s odpočtem DPH pak na Kč 550 566,- bez DPH.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 1 příspěvek
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků