Volkswagen: Golf a Passat i bez DPH

Především pro zákazníky z řad menších firem či živnostníků jsou určeny užitkové verze oblíbených modelů Golf Variant a Passat Variant.
Volkswagen: Golf a Passat i bez DPH

Golf i Passat mají, stejně jako konkurence, za zadními sedadly vestavěnu posuvnou přepážku oddělující prostor pro náklad od prostoru pro cestující. Přepážka je v horní části mřížovaná, takže jen minimálně omezuje výhled vzad.

Přepážka je řešena tak, že umožňuje využívat, buď pět míst pro přepravu cestujících a nákladu o objemu 0,46 m3 (Golf) či 0,495 m3 u modelu Passat Variant. Prostor pro náklad je počítán po spodní hranu oken v zavazadlovém prostoru.

Pokud stačí přeprava dvou osob, můžeme přepážku přesunout za přední sedadla, což umožní naložit do Golfu Variant až 1,46 m3 nákladu, můžeme využít plochu o půdorysu cca 1640 na 1000 mm. Do Passatu Variant se za stejných podmínek vejde 1,6 m3 nákladu, který je možné uložit na ploše 1745 x 1209 mm. Dodejme, že boční okna v zavazadlovém prostoru jsou chráněna průhlednou bezpečnostní fólií.

Odpočet DPH je možný u všech variant výbavy v kombinaci s jakýmkoliv motorem. Zákazníci mohou také vybírat z kompletní řady doplňků dostupných pro Golf Variant či Passat Variant.

Přípatek za přepážku 14 500 Kč nebo 16 000 Kč, záleží přitom na její verzi. Volkswagen Golf Variant s odpočtem DPH vás tedy přijde nejméně na Kč 383 746,- bez DPH. Volkswagen Passat Variant s odpočtem DPH pak na Kč 550 566,- bez DPH.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR: Padne jako ulitý!

Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR

Pokud si u nás chce koupit Seat Ibiza se čtyřválcovým motorem, musíte chtě nechtě sáhnout po patnáctistovce TSI, navíc výhradně v provedení FR. Je to zároveň kombinace, která nás fakt baví!

22.  3.  2018 | Jan Mička | 53 příspěvků
TEST Toyota C-HR 1,8 Hybrid: S nudou je třeba skoncovat!

Toyota C-HR 1,8 Hybrid

Největší světová automobilová značka přestala vyznávat teorii šedého středu. Crossover C-HR je toho zářným příkladem.

20.  3.  2018 | Radek Pecák | 73 příspěvků
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 19 příspěvků