Soutěžte s Autorevue.cz a vyhrajte lístky na Volkswagen Fest 2k19!

Čtvrtý ročník stále oblíbenějšího Volkswagen Festu se koná již za tři týdny. Nemáte lístky? Nevadí. Vyhrát je můžete na Autorevue.cz!

Sice už to podle předpovědí počasí letos nevypadá na odpolední opalování a koupání se v rybníku během teplých večerů, léto ale ještě nekončí. Letní prázdniny se přehouply do druhé poloviny a je stále na výběr ze spousty aktivit, koncertů a festivalů.

GTI Treffen 2018 obrazem: Když se sejdou stovky milovníku Volkswagenů

GTI Treffen 2018 obrazem: Když se sejdou stovky milovníku Volkswagenů

Jeden zajímavý festival se koná o víkendu 23. až 25. srpna. Letiště Hosín se totiž stane dějištěm čtvrtého ročníku Volkswagen Festu, pořádaného českým Volkswagen clubem. Loni jsme jej navštívili a stál za to, letos ale bude mít ještě větší grády!

Volkswagen Fest 2k19: Základní informace

Kdy: 23. 8. 15:00 - 25. 8. 12:00

Kde: Aeroklub České Budějovice - Letiště Hosín

Pořádá: Volkswagen club

Vstupné: 350 ,- (při platbě předem), 400,- (na místě), 50,- (startovné na sprinty)

Více informací: volkswagenfest.cz

Koordinátor klubu Zdeněk Fišák má velmi ambiciózní plán. Chce na festival dostat tisíc aut, což není jenom tak. Vedle nejrůznějších modelů značky Volkswagen se návštěvníci mohou těšit na bohatý doprovodný program, jehož součástí bude i slosování o klasický Volkswagen Brouk v hodnotě 130.000 Kč. Kouknout se na něj můžete v naší galerii.

My vám sice Brouka nenabídneme, ale máme pro vás 3x2 lístky na celou akci. Vyhrát je může každý, kdo má mobilní telefon, trochu štěstí a účet na Instagramu. Ten je totiž pro možnost výhry lístků naprosto nezbytný!

Jak soutěžit?

Stačí splnit dvě jednoduché podmínky:

  • Sledovat profil @autorevuecz na Instagramu
  • Označit do komentáře pod soutěžní příspěvek člověka, kterého byste vzali s sebou

Soutěžit můžete až do pondělí 12. srpna do 12:00. Ještě tentýž den odpoledne na našem profilu na Instagramu vybereme tři výherce, kteří dostanou dva lístky na VW Fest 2k19.

Pravidla soutěže

Organizátorem soutěže je společnost CZECH NEWS CENTER a.s. (dále jen “Organizátor“). Soutěže se mohou zúčastnit fyzické osoby (s trvalým pobytem v České republice, starší 15 let). Účastí v soutěži akceptuje soutěžící tato pravidla soutěže a zavazuje se je dodržovat. 

Organizátor si vyhrazuje právo vyřadit ze soutěže soutěžící, kteří poruší pravidla soutěže,
a posoudit jednotlivé sporné situace vzniklé v průběhu soutěže. Organizátor si rovněž vyhrazuje právo změnit nebo doplnit pravidla soutěže či soutěž předčasně ukončit.

Organizátor neodpovídá za nedoručení komunikace mezi soutěžícím a Organizátorem.

Pokud výherce nepřevezme výhru, propadá výhra ve prospěch Organizátora. Pokud Organizátor zjistí, že došlo k porušení pravidel soutěže a soutěžící převzal výhru neoprávněně, je takový soutěžící povinný tuto výhru vrátit. Výhry v soutěži nejsou soudně vymahatelné.

Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci společnosti CZECH NEWS CENTER a.s. a osoby jim blízké ve smyslu ust. § 22 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku.

TEST Škoda Superb Scout 2.0 TSI 4x4 DSG: Hodně rychlá horská turistika

Škoda Superb Scout 2.0 TSI 4x4 DSG

Nabídka verzí Škody Superb je teď nejširší v historii. Jednou z nich je i oplastovaný Scout, který u tohoto modelu slaví premiéru. Vyplatí se o něm uvažovat, nebo jsou lehce přizvednuté kombíky v době vzestupu vozů SUV už přežitkem?

včera | Jan Mička | 38 příspěvků
Minitest Audi Q3 Sportback 45 TFSI quattro: Oko potěší. Ale co další smysly?

Audi Q3 Sportback 45 TFSI quattro

Trh SUV-kupé se rychle rozrůstá. Svého dalšího zástupce teď sype z rukávu Audi.

16.  1.  2020 | Vladimír Kadera | 19 příspěvků
TEST Renault Clio 1.0 TCe 100: Nový vrchol třídy? I Fabia může tiše závidět!

Renault Clio 1.0 TCe

Pravidlem je vyměnit nárazníky a tvářit se, že máte úplně nové auto. Renault na to šel s pátou generací Clia obráceně. Od základů nově vyvinutý vůz zabalil do povědomého tvaru a chce s ním navázat na předchůdce. V zájmu Francouzů by nicméně mělo být, aby se jim to v případě tříválcové pohonné jednotky raději nepovedlo.

14.  1.  2020 | Miro Mihálik | 70 příspěvků