Soutěžte s Autorevue.cz a vyhrajte lístky na Volkswagen Fest 2k19!

Čtvrtý ročník stále oblíbenějšího Volkswagen Festu se koná již za tři týdny. Nemáte lístky? Nevadí. Vyhrát je můžete na Autorevue.cz!

Sice už to podle předpovědí počasí letos nevypadá na odpolední opalování a koupání se v rybníku během teplých večerů, léto ale ještě nekončí. Letní prázdniny se přehouply do druhé poloviny a je stále na výběr ze spousty aktivit, koncertů a festivalů.

GTI Treffen 2018 obrazem: Když se sejdou stovky milovníku Volkswagenů

GTI Treffen 2018 obrazem: Když se sejdou stovky milovníku Volkswagenů

Jeden zajímavý festival se koná o víkendu 23. až 25. srpna. Letiště Hosín se totiž stane dějištěm čtvrtého ročníku Volkswagen Festu, pořádaného českým Volkswagen clubem. Loni jsme jej navštívili a stál za to, letos ale bude mít ještě větší grády!

Volkswagen Fest 2k19: Základní informace

Kdy: 23. 8. 15:00 - 25. 8. 12:00

Kde: Aeroklub České Budějovice - Letiště Hosín

Pořádá: Volkswagen club

Vstupné: 350 ,- (při platbě předem), 400,- (na místě), 50,- (startovné na sprinty)

Více informací: volkswagenfest.cz

Koordinátor klubu Zdeněk Fišák má velmi ambiciózní plán. Chce na festival dostat tisíc aut, což není jenom tak. Vedle nejrůznějších modelů značky Volkswagen se návštěvníci mohou těšit na bohatý doprovodný program, jehož součástí bude i slosování o klasický Volkswagen Brouk v hodnotě 130.000 Kč. Kouknout se na něj můžete v naší galerii.

My vám sice Brouka nenabídneme, ale máme pro vás 3x2 lístky na celou akci. Vyhrát je může každý, kdo má mobilní telefon, trochu štěstí a účet na Instagramu. Ten je totiž pro možnost výhry lístků naprosto nezbytný!

Jak soutěžit?

Stačí splnit dvě jednoduché podmínky:

  • Sledovat profil @autorevuecz na Instagramu
  • Označit do komentáře pod soutěžní příspěvek člověka, kterého byste vzali s sebou

Soutěžit můžete až do pondělí 12. srpna do 12:00. Ještě tentýž den odpoledne na našem profilu na Instagramu vybereme tři výherce, kteří dostanou dva lístky na VW Fest 2k19.

Pravidla soutěže

Organizátorem soutěže je společnost CZECH NEWS CENTER a.s. (dále jen “Organizátor“). Soutěže se mohou zúčastnit fyzické osoby (s trvalým pobytem v České republice, starší 15 let). Účastí v soutěži akceptuje soutěžící tato pravidla soutěže a zavazuje se je dodržovat. 

Organizátor si vyhrazuje právo vyřadit ze soutěže soutěžící, kteří poruší pravidla soutěže,
a posoudit jednotlivé sporné situace vzniklé v průběhu soutěže. Organizátor si rovněž vyhrazuje právo změnit nebo doplnit pravidla soutěže či soutěž předčasně ukončit.

Organizátor neodpovídá za nedoručení komunikace mezi soutěžícím a Organizátorem.

Pokud výherce nepřevezme výhru, propadá výhra ve prospěch Organizátora. Pokud Organizátor zjistí, že došlo k porušení pravidel soutěže a soutěžící převzal výhru neoprávněně, je takový soutěžící povinný tuto výhru vrátit. Výhry v soutěži nejsou soudně vymahatelné.

Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci společnosti CZECH NEWS CENTER a.s. a osoby jim blízké ve smyslu ust. § 22 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku.

První jízda se Škodou Kamiq 1.0 TSI: Revoluci nečekejte, poctivý kus auta ano

Škoda Kamiq 1.0 TSI DSG (první svezení)

Už se těším, až si dnes večer sednu s šálkem horké kávy k počítači a zabořím se do diskuze pod tímto článkem. Na první dojem je totiž Škoda Kamiq opravdu dobrá.

21.  8.  2019 | Vladimír Kadera | 178 příspěvků
TEST Subaru BRZ Spec. S: BRZy, jazyk, nazývat… věci pravými jmény

Subaru BRZ Spec. S

Pokud máme věci nazývat pravými jmény, je nutno poznamenat, že zlí jazykové tvrdí, že BRZ „nejede“. A je fér přiznat, že jakkoli pro modelový rok 2019 a speciálně v limitované edici Spec. S prodělalo řadu změn, včetně například jiného naladění řídící jednotky, je na tomto tvrzení kus pravdy. To však ani náhodou neznamená, že by BRZ nebylo skvělé auto.

19.  8.  2019 | Petr Schnagl | 13 příspěvků
Minitest Toyota RAV4 2.5 Hybrid: Konečně něco, co si stojí za svým

Toyota RAV4 2.5 Hybrid (minitest)

Nová Toyota RAV4 nás už dříve překvapila extravagantním vzhledem, ale měli jsme k ní pár výhrad, které se pokusí smazat hybridní verze. Podaří se jí to?

16.  8.  2019 | Vladimír Kadera | 78 příspěvků