Soutěžte s Autorevue.cz a vyhrajte lístky na Volkswagen Fest 2k19!

Čtvrtý ročník stále oblíbenějšího Volkswagen Festu se koná již za tři týdny. Nemáte lístky? Nevadí. Vyhrát je můžete na Autorevue.cz!

Sice už to podle předpovědí počasí letos nevypadá na odpolední opalování a koupání se v rybníku během teplých večerů, léto ale ještě nekončí. Letní prázdniny se přehouply do druhé poloviny a je stále na výběr ze spousty aktivit, koncertů a festivalů.

GTI Treffen 2018 obrazem: Když se sejdou stovky milovníku Volkswagenů

GTI Treffen 2018 obrazem: Když se sejdou stovky milovníku Volkswagenů

Jeden zajímavý festival se koná o víkendu 23. až 25. srpna. Letiště Hosín se totiž stane dějištěm čtvrtého ročníku Volkswagen Festu, pořádaného českým Volkswagen clubem. Loni jsme jej navštívili a stál za to, letos ale bude mít ještě větší grády!

Volkswagen Fest 2k19: Základní informace

Kdy: 23. 8. 15:00 - 25. 8. 12:00

Kde: Aeroklub České Budějovice - Letiště Hosín

Pořádá: Volkswagen club

Vstupné: 350 ,- (při platbě předem), 400,- (na místě), 50,- (startovné na sprinty)

Více informací: volkswagenfest.cz

Koordinátor klubu Zdeněk Fišák má velmi ambiciózní plán. Chce na festival dostat tisíc aut, což není jenom tak. Vedle nejrůznějších modelů značky Volkswagen se návštěvníci mohou těšit na bohatý doprovodný program, jehož součástí bude i slosování o klasický Volkswagen Brouk v hodnotě 130.000 Kč. Kouknout se na něj můžete v naší galerii.

My vám sice Brouka nenabídneme, ale máme pro vás 3x2 lístky na celou akci. Vyhrát je může každý, kdo má mobilní telefon, trochu štěstí a účet na Instagramu. Ten je totiž pro možnost výhry lístků naprosto nezbytný!

Jak soutěžit?

Stačí splnit dvě jednoduché podmínky:

  • Sledovat profil @autorevuecz na Instagramu
  • Označit do komentáře pod soutěžní příspěvek člověka, kterého byste vzali s sebou

Soutěžit můžete až do pondělí 12. srpna do 12:00. Ještě tentýž den odpoledne na našem profilu na Instagramu vybereme tři výherce, kteří dostanou dva lístky na VW Fest 2k19.

Pravidla soutěže

Organizátorem soutěže je společnost CZECH NEWS CENTER a.s. (dále jen “Organizátor“). Soutěže se mohou zúčastnit fyzické osoby (s trvalým pobytem v České republice, starší 15 let). Účastí v soutěži akceptuje soutěžící tato pravidla soutěže a zavazuje se je dodržovat. 

Organizátor si vyhrazuje právo vyřadit ze soutěže soutěžící, kteří poruší pravidla soutěže,
a posoudit jednotlivé sporné situace vzniklé v průběhu soutěže. Organizátor si rovněž vyhrazuje právo změnit nebo doplnit pravidla soutěže či soutěž předčasně ukončit.

Organizátor neodpovídá za nedoručení komunikace mezi soutěžícím a Organizátorem.

Pokud výherce nepřevezme výhru, propadá výhra ve prospěch Organizátora. Pokud Organizátor zjistí, že došlo k porušení pravidel soutěže a soutěžící převzal výhru neoprávněně, je takový soutěžící povinný tuto výhru vrátit. Výhry v soutěži nejsou soudně vymahatelné.

Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci společnosti CZECH NEWS CENTER a.s. a osoby jim blízké ve smyslu ust. § 22 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku.

Minitest Honda HR-V 1.5 VTEC Sport: Uhájí vyšší cenu slušnou dynamikou?

Honda HR-V 1.5 VTEC Sport

Honda se rozhodla ještě více zatraktivnit svůj crossover HR-V a jeho nabídku rozšířila i o verzi Sport. Podívali jsme se jí na zoubek s převodovkou CVT i s klasickou šaltpákou.

17.  10.  2019 | Vladimír Kadera | 20 příspěvků
TEST BMW M2 Competition M-DCT: Jednoduše to nejlepší

BMW M2 Competition M-DCT

S německými výkonovými válkami podpořenými opulentním luxusem a bezpečností se ze scény potichu vypařil důraz kladený na tu nejdůležitější esenci sportovních aut – lehkost. M2 Competition tento trend vysloveně neboří, protože je ale u BMW nejmenší, na odkaz staré školy úplně nezapomněla.

15.  10.  2019 | Miro Mihálik
TEST Peugeot 508 SW GT 2.0 BlueHDi EAT8: Cena za design

Peugeot 508 SW GT 2.0 HDi EAT8

Kombi varianta nové 508 je pohledný a jemně avantgardní vůz, však také po zásluze získal letos ocenění Red Dot Design Award. Není to ale jediná jeho cena za design. Cenu za design totiž zaplatí i zákazníci. Jak fakticky, tak především v přeneseném významu.

13.  10.  2019 | Petr Schnagl | 105 příspěvků