Volkswagen Eos má problémy se střechou, jeho příchod bude opožděn

Automobilka Volkswagen oznámila prozatímní odložení příchodu nového coupé-cabria Eos na trh. Původní plán počítal s prodejem od března 2006, nově se však mluví až o červenci 2006. Důvodem zpoždění příchodu jsou problémy s ocelovou skládací střechou a jejími panty v jednotlivých segmentech střechy. Samotný nástup by byl zřejmě odložen i bez tohoto, protože po nástupu Wolfganga Bernharda se koncern VW zaměřil na zvýšeni kvality a také snížení počtu reklamací. Tyto kroky, kdy se ještě před prodejem vychytají poslední možné problémy, mají ušetřit na reklamacích až 500 milionů eur.
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků