Volkswagen Eos má problémy se střechou, jeho příchod bude opožděn

Automobilka Volkswagen oznámila prozatímní odložení příchodu nového coupé-cabria Eos na trh. Původní plán počítal s prodejem od března 2006, nově se však mluví až o červenci 2006. Důvodem zpoždění příchodu jsou problémy s ocelovou skládací střechou a jejími panty v jednotlivých segmentech střechy. Samotný nástup by byl zřejmě odložen i bez tohoto, protože po nástupu Wolfganga Bernharda se koncern VW zaměřil na zvýšeni kvality a také snížení počtu reklamací. Tyto kroky, kdy se ještě před prodejem vychytají poslední možné problémy, mají ušetřit na reklamacích až 500 milionů eur.
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 17 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků