Volkswagen do Formule 1 zatím nepůjde

Vedení německého Volkswagenu velmi rázně odmítlo spekulace, které se točily ohledně možného vstupu automobilky do Formule 1. Vše začaly spekulace okolo malých stájí, které pravidelně někdo koupí s velkými očekáváními, jež se pravděpodobně nevyplní a stáj se propadne do ztráty.

V takové chvíli měl zadluženou stáj koupit Volkswagen. Samotný šéf Volkswagenu Ferdinand Piech ovšem jasně prohlásil, že vstup do Formule 1 by byl pouhým mrháním peněz, jelikož pro alespoň částečný úspěch je třeba investovat ročně přes 300 mil. eur.

Jak to tak vypadá, Volkswagen a ani jeho dceřiné automobilky se tak v blízké době ve Formuli 1 neobjeví a koncern se bude zabývat jinými motoristickými aktivitami, jako jsou závody vozů FIA GT, DTM, vytrvalostní závody série Le Mans, WTCC, rallye a další.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků