Volkswagen chystá prodloužený Touareg pro sedm

Volkswagen Touareg, SUV pro pět lidí, je na trhu několik let a za tu dobu se nabídka konkurence notně obměnila. Začátkem roku se na trhu objeví dokonce konkurence z vlastní stáje, Audi Q7, které bude stát na stejném technickém základu jako Touareg, ale bude o 15 cm delší a dostane o 13 větší rozvor. A samozřejmě třetí řadu sedadel, díky čemuž převeze až sedm cestujících.

Stejně velký bude i Touareg LWB (long wheel base), který již byl zachycen špionážními fotografy. Na trh se dostaví pravděpodobně později než Audi Q7. Výhodou Audi Q7 budou exkluzivnější motory a rovněž hliníková konstrukce, díky níž bude audi o více než metrák lehčí.

Tip: Novinky Audi a Volkswagenu pro budoucnost

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol | 3 příspěvky
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků