Volkswagen chystá prodloužený Touareg pro sedm

Volkswagen Touareg, SUV pro pět lidí, je na trhu několik let a za tu dobu se nabídka konkurence notně obměnila. Začátkem roku se na trhu objeví dokonce konkurence z vlastní stáje, Audi Q7, které bude stát na stejném technickém základu jako Touareg, ale bude o 15 cm delší a dostane o 13 větší rozvor. A samozřejmě třetí řadu sedadel, díky čemuž převeze až sedm cestujících.

Stejně velký bude i Touareg LWB (long wheel base), který již byl zachycen špionážními fotografy. Na trh se dostaví pravděpodobně později než Audi Q7. Výhodou Audi Q7 budou exkluzivnější motory a rovněž hliníková konstrukce, díky níž bude audi o více než metrák lehčí.

Tip: Novinky Audi a Volkswagenu pro budoucnost

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 18 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků