Volkswagen chystá čtyřkolky i pro malé modely

Německý koncern Volkswagen přichází s novou platformou pro malé modely typu Polo, Ibiza a Fabia, která je uzpůsobena k použití jak předního náhonu, tak náhonu na všechna čtyři kola typu Haldex. Koncern si je vědom, že o malé čtyřkolky je ve světě poměrně solidní zájem, a tak je na místě přijít s malými modely, které budou mít k dispozici i tento typ pohonu.

Každopádně i když budou tuto platformu sdílet napříč automobilkami všichni členové koncernu, výsady mít 4x4 se dostane pouze vybraným vozům. Prozatím se počítá s nasazením do Pola a do připravované Audi A1. Ibiza a Fabia prozatím nedostanou nic.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků