Volkswagen Caddy: Na zimu (výhodně) připraven

Volkswagen nabízí až do konce roku tři sady praktických výbav pro model Caddy. Zvýhodnění činí až 55 000 Kč
Volkswagen Caddy je vozem zcela nové koncepce, který nabízí velmi široké uplatnění – od prostorné dodávky až po komfortní kombi, které dokáže pohodlně přepravit až sedm pasažérů. Přitažlivost Caddy nyní ještě zvyšuje aktuální „zimní“ nabídka. V jejím rámci lze ušetřit až 55 000 Kč a pořídit si sady výbav zahrnující např. vyhřívaná přední sedadla, zimní pneumatiky, mlhové světlomety a další příjemné zimní doplňky - to vše s výrazným cenovým zvýhodněním. Nabídka platí jak pro verzi Kombi - Speciál a skříňový vůz s možností odpočtu DPH, tak i pro verzi Kombi.
 
První sada určená pro modely Caddy, Caddy Kombi a Caddy Kombi - Speciál, obsahuje mlhová světla, dálkově ovládané centrální zamykání, palubní počítač s multifunkčním displejem, vyhřívané trysky ostřikovačů a kompletní zimní obutí. Ceníková cena této sady je 41 000 Kč, zvýhodnění tedy činí 36 000 Kč.
 
Druhá sada, připravená pro tytéž modely, oproti první přidává elektrické ovládání oken a vyhřívaných zpětných zrcátek a vyhřívaná sedadla řidiče a spolujezdce. Ceníková cena tohoto paketu činí 65 000 Kč, zvýhodnění představuje 55 000 Kč.
 
Třetí sada, určená pro Caddy Life a Caddy Life - Speciál, přináší metalický lak (v barvě karoserie jsou i nárazníky, boční lišty a kryty zpětných zrcátek), patnáctipalcová litá kola, komfortní obložení stropu, interiér částečně čalouněný kůží a sadu zimních pneumatik. Cenové zvýhodnění toto sady činí 44 000 Kč.
 
Nabídka platí až do konce roku nebo do vyprodání zásob.
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Dacia Duster II dCi 110 4x4: Pouze pro silnici je jí škoda

Dacia Duster II 1.5 dCi 4x4

Příroda vytvořila v polovině ledna opravdu vhodné podmínky pro testování nové generace oblíbeného SUV Dacia Duster. Jezdili jsme s ním v hlubokém bahně i na zasněžených silnicích.

včera | Radek Pecák | 11 příspěvků
Minitest Volkswagen Touareg Masaj 3.0 TDI: Nesnáším loučení!

VW Touareg Masaj 3.0 TDI (minitest)

Dnešním testem dáváme poslední sbohem druhé generaci Volkswagenu Touareg. Velké a bytelné SUV s oprávněnými terénními ambicemi tady s námi bude už doslova jenom pár týdnů.

21.  1.  2018 | Jan Mička | 30 příspěvků
Test Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D: Žádný úkol není nesplnitelný

Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D

Toyota sice v Evropě propaguje hybridy, stále však nabízí i nezničitelná auta, která ji v minulosti proslavila.

18.  1.  2018 | Radek Pecák | 14 příspěvků