Volkswagen Caddy Limusine, luxus pro dělníky?

Proč by nemohla jezdit montérská parta na šichtu v něčem prostorném a luxusním? Kde je psáno, že limuzíny jsou určeny jen pro businessmany? Zřejmě nikde, a tak se objevuje limuzína, která je odvozena od modelu Volkswagen Caddy, tedy od vozu, který se sice nabízí i jako osobní vůz, ale také jako užitkový.

Tento vůz vychází z nedávno představeného modelu Caddy Maxi, který měří o téměř 1,5 metru více než klasické Caddy. A limuzína povyrostla o dalších 47 centimetrů.

Bližší info o voze není známo. Každopádně při bočním pohledu se nemohu zbavit dojmu, že si někdo nechal vyrobit pohřební vůz pro hráče NBA, pro které jsou ty klasické kapku nízké.

A opravdu stylové jsou pak ty půllitry z nádražní restaurace v interiéru.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Volkswagen Caddy Limusine
Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol | 3 příspěvky
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků