Volkswagen Bora končí, Jetta přichází

Zatímco současná generace sedanu odvozeného od Golfu se jmenuje Bora, ta další se bude jmenovat stejně jako na americkém trhu Jetta. Volkswagen tak podle holandského deníku AutoTelegraaf sjednotí názvy na obou kontinentech. Pro nás jako řidiče to samozřejmě nebude mít na nic vliv, americká i evropská verze vozu bude shodná stejně současná generace (stojí na Golfu 4). Bora si totiž neudělala moc dobré jméno, prodeje nejsou takové, jaké VW očekával. S „novým“ jménem na starou Boru zapomeneme a budeme psát historii znovu. Něco podobného se už v historii stalo, když starou Jettu dříve nahradilo Vento (stojí na Golfu 3).

Tip: Představení nové Jetty vč. fotogalerie

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol | 3 příspěvky
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků