Volkswagen: Akční model i v řadě užitkových automobilů

Volkswagen Transporter se na českém trhu těší velké oblibě. Dovozce automobilů Volkswagen připravil pro své zákazníky akční model Economy.
Volkswagen: Akční model i v řadě užitkových automobilů

Touto nabídkou, když ji využijete, ušetříte až sedmdesát tisíc korun a platí pro skříňové modely s třímístnou kabinou a rozvorem 2 920 mm (nebo 3 320 mm).

Akční model Economy je poháněn moderním vznětovým (TDI) motorem o objemu 2.5 litru a výkonem 88 ks. Zákazníci nejsou při výběru doplňkového vybavení nijak limitováni a mohou tedy volit z celé standardní nabídky doplňků. Namátkou jmenujme klimatizaci, elektrické ovládání oken, ABS nebo čelní airbagy.

Za Volkswagen Transporter 2.5 TDI Economy utratíte, v případě že zvolíte kratší rozvor, 499 900 Kč bez DPH a 549 900 Kč bez DPH za delší rozvor.Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků
TEST: Moto Guzzi Audace Carbon – Pořádná stylovka za půl milionu

Moto Guzzi Audace Carbon

Pokud jste rádi středem pozornosti, milujete bloumání krajinou bez určeného cíle a neplánujete tripy delší než 200 km, mohla by vás tahle fajnová Guzzi zajímat. Ohromuje svým charakterem a její motor vás nadchne stejně jako italský smysl pro detail.

28.  9.  2017 | Michal Žďárský | 11 příspěvků