Volkswagen: Akční model i v řadě užitkových automobilů

Volkswagen Transporter se na českém trhu těší velké oblibě. Dovozce automobilů Volkswagen připravil pro své zákazníky akční model Economy.
Volkswagen: Akční model i v řadě užitkových automobilů

Touto nabídkou, když ji využijete, ušetříte až sedmdesát tisíc korun a platí pro skříňové modely s třímístnou kabinou a rozvorem 2 920 mm (nebo 3 320 mm).

Akční model Economy je poháněn moderním vznětovým (TDI) motorem o objemu 2.5 litru a výkonem 88 ks. Zákazníci nejsou při výběru doplňkového vybavení nijak limitováni a mohou tedy volit z celé standardní nabídky doplňků. Namátkou jmenujme klimatizaci, elektrické ovládání oken, ABS nebo čelní airbagy.

Za Volkswagen Transporter 2.5 TDI Economy utratíte, v případě že zvolíte kratší rozvor, 499 900 Kč bez DPH a 549 900 Kč bez DPH za delší rozvor.Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Minitest Volkswagen Golf Sportsvan 1.5 TSI DSG: Lepší než originál

VW Golf Sportsvan (minitest)

Ač se označení „sportující van“ může zdát hodně přitažené za vlasy, minimálně ve srovnání se stejně velkými crossovery a ve spojení s motorem o výkonu 150 koní to zase není takový nesmysl.

dnes | Miro Mihálik | 30 příspěvků
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 52 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků