Volkswagen: Akční model i v řadě užitkových automobilů

Volkswagen Transporter se na českém trhu těší velké oblibě. Dovozce automobilů Volkswagen připravil pro své zákazníky akční model Economy.
Volkswagen: Akční model i v řadě užitkových automobilů

Touto nabídkou, když ji využijete, ušetříte až sedmdesát tisíc korun a platí pro skříňové modely s třímístnou kabinou a rozvorem 2 920 mm (nebo 3 320 mm).

Akční model Economy je poháněn moderním vznětovým (TDI) motorem o objemu 2.5 litru a výkonem 88 ks. Zákazníci nejsou při výběru doplňkového vybavení nijak limitováni a mohou tedy volit z celé standardní nabídky doplňků. Namátkou jmenujme klimatizaci, elektrické ovládání oken, ABS nebo čelní airbagy.

Za Volkswagen Transporter 2.5 TDI Economy utratíte, v případě že zvolíte kratší rozvor, 499 900 Kč bez DPH a 549 900 Kč bez DPH za delší rozvor.Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR: Padne jako ulitý!

Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR

Pokud si u nás chce koupit Seat Ibiza se čtyřválcovým motorem, musíte chtě nechtě sáhnout po patnáctistovce TSI, navíc výhradně v provedení FR. Je to zároveň kombinace, která nás fakt baví!

22.  3.  2018 | Jan Mička | 53 příspěvků
TEST Toyota C-HR 1,8 Hybrid: S nudou je třeba skoncovat!

Toyota C-HR 1,8 Hybrid

Největší světová automobilová značka přestala vyznávat teorii šedého středu. Crossover C-HR je toho zářným příkladem.

20.  3.  2018 | Radek Pecák | 73 příspěvků
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 19 příspěvků