Volkswagen a Chevrolet svolávají své vozy do servisů

Dle vyjádření amerických úřadů musí nemalý poěct vozů automobilky Volkswagen do servisů. Dle informací mohou modely Jetta II z let 1998 až 2002, Jetta III 1999 až 2001 a New Beatle z let 1998 až 2002 vykazovat problémy s brzdovými světly, která se nemusejí při zmáčknutí brzdového pedálu rozsvítit. Celkově se jedná až o 360 tis. vozů.

Také automobilka Chevrolet musí povolat svůj model do servisů. Jedná se o model Corvette z let 2005 až 2006, který vykazuje problémy se střešním panelem, který se může za jízdy uvolnit a odtrhnout se. Tím sice přímo neohrozí posádku, ale jedná se o velmi nebezpečnou poruchu. Tato akce se týká okolo 31 tis. vozů.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

včera | David Rusol
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků