Vlna stahování aut nekončí, na řadě je Chrysler

Naposledy včera jsme vás informovali o stahovací akci Peugeotu kvůli problémům s ABS a již o den později musíme přijít s další podobnou zprávou. Ani tradičně americká značka Chrysler se totiž nevyhne stahování vozů do servisů a musí svolat přes 580 000 svých amerických i evropských modelů z kvůli hrozícím problémům s převodovkami, které řidičům nedovolí zařadit zpátečku. U automobilky to ale není nic nového, není to totiž tak dávno, co koncern svolával přibližně 1,2 miliónu svých vozů kvůli chybě elektroniky a přes 300 000 modelů Liberty, Jeep Wrangler, Chrysler 300 a Dodge Magnum.

Svolávací akce automobilek se v posledních měsích šíří jak ptačí chřipka a zdá se, že období klidu se jen tak nedočkáme. Je otázka, jestli stále častější ohlášené problémy jsou projevem snižující se kvality nebo odpovědnějšího přístupu automobilek. Věřme tomu druhému.

A co vy? Stali jste se někdy "obětí" podobné svolávací akce? Jak věc proběhla, otřáslo to vaší důvěrou v danou značku? Jsme zvědaví na vaše zkušenosti, nikoho z redakce se podobná věc nikdy nedotkla.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

dnes | Michal Žďárský | 1 příspěvek
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků